Gdzie był partner?! Ukochana 75-letniego Polaka zaszalała w Krynicy Zdroju

Patrycja Tuchlińska od kilku już lat tworzy szczęśliwy związek z jednym z najbogatszych Polaków - 75-letnim Józefem Wojciechowskim, szefem JW Construction. Choć ukochana miliardera niewiele zdradza na swój temat, jej najwierniejsi fani śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych i entuzjastycznie reagują na każdy przejaw jej aktywności. Ostatnio Tuchlińska wybrała się w wyjątkowym towarzystwie na imprezę w luksusowym krynickim hotelu.

Patrycja Tuchlińska znalazła chwilę, by zrelaksować się z przyjaciółką na imprezie
Patrycja Tuchlińska znalazła chwilę, by zrelaksować się z przyjaciółką na imprezieRadosław Nawrocki / Instagram @patrycja.tuchlinksaAgencja FORUM

Postać Patrycji Tuchlińskiej rozgrzewa opinię publiczną, głównie ze względu na przepaść wieku, jaka dzieli ją i jej ukochanego. Między kobietą i miliarderem jest niemal 50 lat różnicy. Para prowadzi ustabilizowane życie, opływające w luksusy. Para stroni jednak od zbyt częstego obnoszenia się ze swym bogactwem.

Paulina Tuchlińska - kim jest żona polskiego miliardera?

O przeszłości Patrycji Tuchlińskiej wiadomo niewiele. Partnerka miliardera studiowała na Politechnice Wrocławskiej, ale swoich zawodowych sił próbowała w modelingu. Pojawiła się m.in. na wybiegu Ewy Minge, przez jakiś czas pracowała również jako fotomodelka.

Jej życie zmieniło się o 180 stopni, gdy poznała i zakochała się w Józefie Wojciechowskim - jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Wiadomość o nowej, prawie 50 lat młodszej partnerce szefa JW Construction zelektryzowała opinię publiczną. Ludzie zaczęli uważnie przyglądać się ich życiu, często w niewybredny sposób komentując ich poczynania i uwielbienie dla luksusu.

Zakochani jednak nie przejmują się docinkami i konsekwentnie budują własne szczęście. Owocem ich wielkiej miłości jest synek, który w sierpniu obchodził swoje pierwsze urodziny. Obecnie Tuchlińska w głównej mierze skupia się na wychowywaniu dziecka, nie zapomina jednak o wolnych chwilach dla siebie i dalekich, egzotycznych podróżach, które uwielbia.

Patrycja Tuchlińska lubi wystawne życie u boku miliardera, ale o szczegółach nie mówi zbyt wiele
Patrycja Tuchlińska lubi wystawne życie u boku miliardera, ale o szczegółach nie mówi zbyt wieleArtur Zawadzki / Instagram @patrycja.tuchlinskaEast News

Patrycja Tuchlińska imprezuje w Krynicy Zdroju. Ma niezwykłe towarzystwo

Ostatnio Patrycja Tuchlińska pochwaliła się na InstaStories kilkoma kadrami z imprezy w luksusowym krynickim hotelu. Wygląda na to, że młoda mama znalazła chwilę dla siebie, by nieco odpocząć od trudów macierzyństwa i zrelaksować się na parkiecie. W relacji można zobaczyć partnerkę miliardera tańczącą w rytm muzyki i pozującą na ściance. Trzeba przyznać, że  w seksownej sukience mini, zdobionej lekkimi piórami, kobieta wygląda zachwycająco!

Tuchlińska ma również niezwykłe towarzystwo. Na parkiecie widzimy również pochodzącą z Oświęcimia finalistkę Miss World Poland 2015 - Justynę Ryszkę. Ryszka, podobnie jak kiedyś Patrycja Tuchlińska, pracuje jako modelka, fotomodelka. Swoich sił próbuje też w różnych produkcjach telewizyjnych.

Widać, że kobiety świetnie się dogadują, a na imprezie bawią się wręcz szampańsko! Tuchlińska i Ryszka wyglądają zresztą bardzo zmysłowo w wieczorowych kreacjach. W relacji zabrakło jednak partnera pani Patrycji, co zapewne nie umknęło uwadze jej fanów. Relację z wydarzenia można podglądnąć na Instagramie: @patrycja.tuchlinska.

Depresja to nie moda. Tomasz Organek w "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}