Reklama

Reklama

George Clooney chciałby spędzić emeryturę w Anglii

54-letni aktor i jego żona Amal 14 miesięcy temu kupili dom w Berkshire w południowo-wschodniej Anglii.

54-letni aktor i jego żona Amal, którzy pobrali się we wrześniu 2014 roku po czterech miesiącach narzeczeństwa, 14 miesięcy temu kupili dom w Berkshire w południowo-wschodniej Anglii. Mimo iż aktor urodził się i wychował w USA, to bardzo chciałby spędzić emeryturę w tym europejskim kraju.

Zapytany w rozmowie z magazynem "OK!" o to, czy planuje na stałe przeprowadzić się z Los Angeles, George odpowiedział: - Nie w najbliższej przyszłości. Ale dom w Anglii jest miejscem, w którym chciałbym się zestarzeć razem z moją żoną. Ale wyrażenie "zestarzeć się" odnosi się tylko do mnie.

Reklama

Para prawdopodobnie marzy o założeniu rodziny i uważa, że teraz jest na to idealny czas, ponieważ Amal nie bierze już na siebie tak wielu obowiązków zawodowych.

- Uznali, że teraz jest najlepszy czas. Amal nie bierze na siebie dodatkowych obowiązków i zajmuje się tylko tymi sprawami, nad którymi pracuje od dłuższego czasu. Bardzo chcieliby mieć dzieci. - podało źródło.

Zdobywca Oscara poczuł instynkt ojcowski, gdy zaczął spędzać więcej czasu z przyjaciółmi Amal i ich dziećmi.

- Jest zauroczony relacjami jego przyjaciół z ich dziećmi. George jest już gotowy na ten krok i uważa, że Amal byłaby wspaniałą matką. - podało źródło.

Aktor występujący w filmie "Grawitacja" nie zawsze podchodził z takim entuzjazmem do posiadania dzieci i w zeszłym roku wyznał, że dzieci nie są na szycie listy jego priorytetów.

W maju powiedział: - Myślałem o tym. Ale dzieci nie są na szczycie listy moich priorytetów. Ostatnio ludzie bardzo często mnie o to pytają, ponieważ ożeniłem się i pracuję nad filmem, w którym występują również dzieci.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy