Reklama

Reklama

Geri Halliwell wychodzi za mąż

Była gwiazda zespołu Spice Girls znów się zaręczyła. Jej wybrankiem jest Christian Horner, dyrektor sportowy teamu Formuły 1 Red Bull Racing. Horner oświadczył się Halliwell po niespełna roku znajomości.

Wygląda na to, że Geri znowu udało się usidlić milionera! Christian Horner, z którym Geri randkuje od kilku miesięcy, chce aby piosenkarka została jego żoną. Mimo, że plotki na temat ich zaręczyn krążą w mediach od kilku miesięcy, teraz można uznać je za oficjalną informację. Narzeczeni ogłosili swoje zaręczyny na łamach "The Times".

Para zaczęła spotykać się na początku tego roku. Daily Mail donosi, że dla Geri, Horner zostawił swoją wieloletnia partnerkę, Beverly Allen, która niedawno została matką ich wspólnego dziecka.

Reklama

Do tej pory Geri była już dwukrotnie zaręczona, jednak żaden z tych związków nie znalazł finału na ślubnym kobiercu. Pierwszym z jej wybranków był Amerykanin,  Demian Warner, drugim włoski biznesmen Fabricio Politi, który miał ofiarować Halliwell pierścionek zaręczynowy o wartości 150 tys. funtów. Oprócz tej dwójki, Geri miała jeszcze kilkunastu oficjalnych chłopaków.  Do grona jej adoratorów należeli m.in.: Robbie Williams i David Walliams.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje