Głębokie rozcięcie i wysokie obcasy. Kasia Kowalska zachwyciła stylizacją w Opolu

Kasia Kowalska na festiwalowej scenie pojawiła się drugiego dnia festiwalu Opole 2024. Wokalistkę mogliśmy usłyszeć podczas koncertu "Superjedynki", który zgromadził legendy polskiej sceny muzycznej. Choć Kowalską zazwyczaj możemy oglądać w czerni, tym razem postawiła na błękitny total look. I zachwyciła widownię.

Kasia Kowalska postawiła na elegancką stylizację.
Kasia Kowalska postawiła na elegancką stylizację. Łukasz KalinowskiEast News

Kasia Kowalska zachwyciła w Opolu

Choć zazwyczaj występuje w czerni, tym razem Kasia Kowalska postawiła na jeden, mocny kolor w eleganckim wydaniu. W sobotni wieczór opolskiej publiczności zaprezentowała się w stylowej, błękitnej kreacji.

Tego wieczoru Kowalska postawiła na total look i do sukienki założyła oversizową marynarkę z poduszkami na ramionach w tym samym kolorze.

Kasia Kowalska postawiła na jeden, mocny kolor
Kasia Kowalska postawiła na jeden, mocny kolorŁukasz KalinowskiEast News

Do tego dobrała diamentowe kolczyki oraz pierścionek, a stylizację uzupełniał delikatny makijaż oraz spięte włosy.

Kasia Kowalska w Opolu
Kasia Kowalska w Opolu Piotr Kamionka/REPORTEREast News

Ciekawym elementem looku były srebrne botki na platformie i wysokim, słupkowym obcasie, które dodawały całości charakteru i pazura.

Kasia Kowalska w Opolu

Kasia Kowalska po raz pierwszy wystąpiła na opolskim festiwalu w 1996 roku i wywołała spore zamieszanie. Zamiast w eleganckiej kreacji wyszła na scenę w jeansowych ogrodniczkach. Jak kiedyś mówiła, było to kwestią przypadku, ponieważ miała na ten wieczór przygotowaną sukienkę, lecz nie miała się gdzie przebrać. Zatem wyszła na scenę tak, jak była ubrana. Choć o tym stroju wspomina się jeszcze czasem, to za sprawą piosenek i mocnego wokalu Kowalska zapisała się na stałe na katach festiwalowej historii.

Kasia Kowalska w mediach społecznościowych

Kasia Kowalska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Od lat uwielbiana przez fanów, doceniana przez krytyków muzycznych. Choć wywiadów udziela głównie w czasie promocji płyt lub udziału w głośnych wydarzeniach kulturalnych, to z fanami pozostaje w kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją już 118 tysięcy osób.

Stąd nieco więcej możemy dowiedzieć się o życiu prywatnym wokalistki, bowiem Kowalska chętnie publikuje zdjęcia z występów, ale nie brakuje i prywatnych kadrów, gdzie na bieżąco pojawiają się jej ukochane zwierzaki czy zdjęcia z wakacji.

"Zbliżenia". Chris Cugowski o swojej muzycznej drodze i o tym jak trafił do serialu „Bridgertonowie”INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas