Grażyna Torbicka zachwyciła codzienną stylizacją w Cannes. Wygląda jak rodowita Francuzka

Grażyna Torbicka, znana ze swojego wyjątkowego wyczucia stylu i doskonałego gustu, ponownie udowodniła, że nawet w codziennej stylizacji potrafi zachwycić. Tym razem dziennikarka zaprezentowała się w Cannes, gdzie trwa prestiżowy festiwal filmowy. Swoją casualową stylizacją zachwyciła fanów.

Grażyna Torbicka zachwyciła w Cannes
Grażyna Torbicka zachwyciła w CannesPiętka MieszkoAKPA

Grażyna Torbicka na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zachwyciła wyglądem

Trwający obecnie Festiwal Filmowy w Cannes przyciąga wybitne osobowości ze świata filmu i kultury. Wśród zagranicznych gwiazd na wydarzeniu pojawili się też polscy celebryci i celebrytki. Nie zabrakło też znanej prezenterki Grażyny Torbickiej, która nie po raz pierwszy zagościła na festiwalu.

Grażyna Torbicka podzieliła się na Instagramie kilkoma naturalnymi zdjęciami z porannego spaceru. Jej strój, mimo prostoty zwrócił uwagę wszystkich obserwatorów.

Polki uwielbiają styl Grażyny Torbickiej. Klasa i elegancja

Grażyna Torbicka dla wielu Polek jest niekwestionowaną ikoną mody. Jej styl charakteryzuje się prostotą i ponadczasowością. Prezenterka uwielbia minimalizm oraz stonowane barwy, które odejmują lat. Potrafi stworzyć unikalne stylizacje, które stanowią połączenie aktualnych trendów z minimalizmem.

Torbicka najczęściej wybiera dopasowane ubrania, które pięknie podkreślają jej szczupłą talię i zgrabne nogi. Jednakże w ostatnich latach zdarza jej się również sięgać po oversize'owe elementy garderoby.

Grażyna Torbicka wie co ubrać, aby wyglądać młodo i promiennie
Grażyna Torbicka wie co ubrać, aby wyglądać młodo i promiennieVIPHOTOEast News

Torbicka na spacerze w Cannes w codziennej stylizacji

Grażyna Torbicka na swój poranny spacer po Cannes wybrała swobodną, ale przemyślaną stylizację, która idealnie wpisała się w jej estetykę. Dziennikarka ubrała się jak rodowita Francuzka! Do swojej bluzki w marynarskie paski dobrała jasne jeansy, tworząc w ten sposób estetyczny i niewymuszony look.

Komentarze pod jej postami na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości:

Pani Grażynko, jak zwykle pięknie pani wygląda
Paseczki zawsze się bronią, mój ulubiony print. Klasa Pani Grażyno!
Jest pani moją ulubienicą. Zawsze z klasą tak, jak pani mama Krystyna Loska
piszą fani.

Gdy przyszła pora na bardziej elegancką stylizację, Grażyna Torbicka nie zawiodła swoich fanów. Wybrała eleganckie spodnie w pastelowym kolorze, do których dobrała błyszczącą, krótką bluzkę bez rękawów.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas