Małgorzata Rozenek-Majdan w oszałamiającej sukni. Trudno oderwać wzrok

Małgorzata Rozenek-Majdan częściej widziana ostatnio na sejmowych korytarzach, niż na show-biznesowych wydarzeniach, tym razem jednak zaskoczyła niezwykle gwiazdorskim wyglądem. Jej czarna suknia olśniła fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca formą
Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca formąEast News / Paweł WodzynskiEast News

Wiele modowych twarzy Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, angażując się w społeczne sprawy, często swoje działania ostatnio wiąże ze spotkaniami z politykami. Wówczas można zobaczyć gwiazdę w niezwykle biznesowym wydaniu.

Drugą odsłoną gwiazdy jest jej sportowy styl ubierania się wynikający z uczestnictwa w nowym programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym wykonuje rozmaite zadania z różnych dziedzin sportu.

Ostatnio częściej można zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan w bardziej biznesowym wydaniu
Ostatnio częściej można zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan w bardziej biznesowym wydaniuTomasz Jastrzebowski/REPORTERReporter

To w tej chwili dwa wydania gwiazdy, w których można ją najczęściej zobaczyć. Niegdyś znacznie częściej pojawiała się w stylowych sukniach na wydarzeniach show-biznesowych. Teraz taki wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan należy do rzadkości, ale właśnie celebrytka zrobiła wyjątek i pokazała się fanom w oszałamiającej kreacji.

Nie da się ukryć - większość jej fanów tęskniła za takim wyglądem swojej ulubienicy.

Czarna suknia z różami. Gwiazda wyglądała jak królowa

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła fanów, publikując nagranie, a następnie zdjęcia, na których prezentuje się w niezwykłej sukni. Gwiazda udała się na wydarzenie, w którym uczestniczyły także sławne koleżanki Małgorzaty, jak chociażby Joanna Przetakiewicz.

Na wyjątkowe spotkanie Rozenek-Majdan wybrała suknię polskiej marki, która wyglądała jak królewska kreacja. Długa, czarna suknia z odsłoniętym dekoltem, ozdobiona była z tyłu misternym upięciem z materiałowych, czarnych róż. Spod kwiatów wychodził również czarny tren, który nadawał stylizacji dramaturgii.

Element róży pojawił się także u zwieńczeniu dekoltu, a pikanterii dodawało rozcięcie u dołu sukni, odsłaniając zgrabne nogi gwiazdy.

Całość wyglądała spektakularnie, a fani nie szczędzili swojej ulubienicy komplementów w komentarzach. Patrząc na takie wydanie Małgorzaty Rozenek-Majdan, można się zachwycić jej szczytową formą, którą uzyskała dzięki licznym treningom do programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Zobacz też: 

,,Demakijaż": Co urzekło Małgorzatę Rozenek w Radosławie Majdanie?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas