Gwen Stefani spędziła Walentynki w łóżku

47-letnia piosenkarka przyznała, że nie spędziła Walentynek razem ze swoim partnerem.

47-letnia piosenkarka, która jest obecnie w związku z muzykiem country Blakiem Sheltonem, przed świętem zakochanych mówiła, że nie spędzi Walentynek razem ze swoim partnerem, ale w "pustym hotelowym pokoju".

Reklama

Gwen, która ma trzech synów - Kingstona (10 l.), Zumę (8 l.) i Apollo (2 l.) - razem z byłym mężem Gavinem Rossdalem, powiedziała:  - Spędzę to święto w łóżku. Nie mam tu dzieci ani nikogo innego. Tylko pusty hotelowy pokój. Będzie wspaniale. Nikt nie będzie mnie o nic prosił. Będzie cicho. I rzeczywiście, zrealizowała swoje plany!

Twórczyni hitu "Hollaback Girl" opowiedziała również o swoim rozstaniu z frontmanem zespołu Bush w 2015 roku. Po tym wydarzeniu gwiazda znalazła pocieszenie w ramionach 40-letniego Blake'a, który był wtedy świeżo po rozstaniu ze swoją byłą żoną Mirandą Lambert. Gwen i Blake poznali się na planie amerykańskiej edycji programu "The Voice".

Gwiazda powiedziała: - Gdy w tamtym czasie próbowałam się jakoś pozbierać, myślałam sobie: Co mam zrobić? Co mam zrobić? Co mam zrobić? Co się dzieje? Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak się dzieje? Jak mogę to naprawić?

- Pamiętam, że myślałam: Co jest moim darem? Dlaczego tutaj jestem? Co jest moim przeznaczeniem? Jaki mam talent i jak zamierzam go wykorzystać? Skupiłam się na muzyce i stworzyłam płytę. To był dobry wybór.

Piosenkarka znana z hitu "Rich Girl" udzieliła kilku rad osobom, które zamiast Walentynek będą świętowały Dzień Singla.

Podczas spotkania "Love, Life, and Makeup" zorganizowanego przez markę Revlon w Nowym Jorku Gwen powiedziała w rozmowie z gwiazdą YouTube'a Kandee Johnson:

 - Jeśli obserwujesz siebie, to zawsze znajdziesz powód do wdzięczności. Jeśli znajdziesz w sobie wdzięczność, to znajdziesz też spokój. Wiem to z własnego doświadczenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje