Reklama

Reklama

Gwiazda "Królowych życia" przeszła metamorfozę i wraca do telewizji

Izabeli Macudzińskiej popularność przyniósł udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym "Królowe życia". Jak możemy zauważyć w mediach społecznościowych, gwiazda przeszła ostatnio ogromną metamorfozę. Jej nowy wizerunek nie wszystkim jednak się podoba.

Iza Macudzińska-Borowiak była gwiazdą "Królowych życia" - mimo że show został zawieszony, nie martwi się o swą medialną przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że szykują się już inne produkcje z jej udziałem. Jak wiemy z mediów społecznościowych, w połowie lipca celebrytka świętowała trzecią rocznicę ślubu z Patrykiem Borowiakiem, na planie nowej edycji programu "99 - Gra o wszystko". Wszystko wskazuje więc na to, że po wakacjach przez kilka tygodni widzowie będą mogli oglądać ją na antenie TTV.

Czytaj też: Izabela Macudzińska zdradzana przez męża? "To jest chore"

Reklama

Iza nie ukrywa, że łączy ją szczególna więź z mężem i córką. Gwiazda bardzo dba o wygląd i figurę, troszczy się o swoją firmę, dom i nie odmawia sobie eksperymentów "urodowych". Na najnowszych zdjęciach opublikowanych w sieci praktycznie w ogóle już nie przypomina siebie sprzed lat. Widać, że korzysta z możliwości medycyny estetycznej i innych zabiegów upiększających. 

Zobacz także: Iza z "Królowych życia" ma problemy zdrowotne

Są wśród jej obserwatorów tacy, którzy nie kryją rozczarowania nowym wizerunkiem celebrytki. 

Gwiazda "Królowych życia" nie zwlekała długo z odpowiedzią na złośliwy komentarz.

Fanki jednak nie przekonało to stwierdzenie. 

Niektórzy followersi Izy krytykują ją też za "poprawianie dzieła Pana Boga". 

Poznanianka, która na co dzień zarządza firmą odzieżową i prowadzi sklep z projektowaną przez siebie odzieżą, nie kryje, że chciałaby jak najdłużej cieszyć się statusem "królowej życia". Jak wszystko wskazuje, jako "osobowość telewizyjna" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Uważacie, że przesadza z ingerowaniem w swój wygląd?

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska szczerze o Edzi

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy