Reklama

Reklama

Gwiazdor „Króla tygrysów” zbiera pieniądze na pokrycie długów wobec Carole Baskin

Joe Exotic, czyli były właściciel ogrodu zoologicznego Greater Wynnewood Exotic Animal Park w Oklahomie, otworzył zbiórkę na platformie społecznościowej GoFundMe. Prosi swoich fanów o pomoc w uzbieraniu 500 tys. dolarów. Pieniądze potrzebne mu są na pokrycie opłat prawnych związanych z trwającym sporem z oskarżającą go o przestępstwa wobec zwierząt Carole Baskin.

w 2020 roku widzowie na całym świecie z zapartym tchem oglądali na Netflixie przygody Joe Exotic. Niesławny bohater serialu dokumentalnego "Król tygrysów" w 2019 roku został skazany na 22 lata więzienia za popełnienie 17 przestępstw federalnych dotyczących wykorzystywania zwierząt. 

Więzienie nie jest jednak jego jedynym problemem. Joe Exotic ma też długi. Wspomina o nich w opisie zbiórki na platformie społecznościowej GoFundMe. W swojej prośbie do fanów nazywa Carole Baskin suką i stwierdza, że jest jej winien milion dolarów.

Joe Exotic chce podreperować swój budżet?

Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że "Król tygrysów" dzięki tej zbiórce chce nie tylko spłacić długi, ale też podreperować swój budżet. Według dokumentów prawnych, do których dotarł serwis TMZ, Joe Exotic ma zapłacić Baskin nie milion, a jedynie 10 tysięcy dolarów. Nawet do tego droga jest jednak daleka, bo razie zebrał 100 dolarów od 11 donatorów. 

Reklama

Zobacz również:

Maja Bohosiewicz porównuje polskie i dubajskie przedszkole

Manowska i brat uczestnika "Rolnika" na wspólnych wakacjach w Meksyku 

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: joe exotic | Król tygrysów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje