Reklama

Reklama

Halina Mlynkova chłodno o Łukaszu Nowickim. Mocne słowa?

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova byli jedną z piękniejszych par w show-biznesie, jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2012 roku. Ostatnio w mediach mówiono o tym, jakoby prezenter i piosenkarka znów mieli przyjacielskie, ciepłe relacje. Halina Mlynkova jednak dosadnie skomentowała te doniesienia.

Halina Mlynkova poznała Łukasza Nowickiego w 2003 roku podczas premiery jego książki. To przypadkowe spotkanie zmieniło się w miłość, a ich relacja rozwijała się błyskawicznie - zaledwie po kilku miesiącach zamieszkali razem i zabrali się za planowanie ślubu, a rok po ślubie urodził się ich syn. Po dziewięciu latach małżeństwo jednak dobiegło końca. Piosenkarka i prezenter rozstali się w dobrych relacjach.

"Jest jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu"

Łukasz Nowicki zapytany o relację z Haliną Mlynkovą w programie "Taka jak Ty" Mateusza Szymkowiaka w TVP Kobieta bardzo ciepło wypowiadał się o relacji z byłą żoną.

Reklama

Piosenkarka zapytana ostatnio o jej stosunki z byłym mężem odpowiedziała znacznie chłodniej.

Halinka Mlynkova chłodno o byłym mężu

Podczas pokazu mody MMC reporterka Jastrząb Post zapytała piosenkarkę o jej relacje z byłym mężem oraz o to, czy to prawda, że ich relacje w dalszym ciągu są bardzo bliskie i przyjacielskie.

Okazuje się również, że ich relacje w kwestii opieki nad synem również są już przeszłością. - Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy - dodała Halinka Mlynkova. 

***

Zobacz także:

Córka Bogusława Lindy ma nowy plan na karierę! "Wygląda, jakby z Księżyca była"

Wnuczka Bidena wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w Białym Domu

Kim jest Weronika Woszczek? Piękna prezenterka zachwyca urodą

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Łukasz Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy