Reklama

Reklama

Hanna Lis adoptowała psa. Dała mu bardzo oryginalne i smakowite imię

Popularna dziennikarka ma nowego towarzysza życia! Tego, kim jest jej nowy domownik, jak się nazywa i jak wygląda, można dowiedzieć się z jej najnowszego wpisu na Instagramie. Chodzi o małego kundelka, którego Hanna Lis właśnie adoptowała. Nadała mu imię Ramen.

Dorosłe córki Hanny Lis, 21-letnia Julia i 19-letnia Anna, od dłuższego czasu prowadzą samodzielne życie, więc dziennikarka, która obecnie mieszka tylko z kotami, postanowiła zaprosić do swojego domu nowego członka rodziny. 

Reklama

Mowa o małym czarnym kundelku, który trafił do dziennikarki poprzez organizację zajmującą się adopcją zwierząt. Lis pochwaliła się nowym pupilem na Instagramie. 

"Nazywam się Ramen (matka uznała, że wyglądam z lekka azjatycko, a że wszystko kojarzy się jej z żarciem, to dała mi takie głupie imię). Zostałem adoptowany dzięki fundacji Kudłaty Kumpel i na razie jest mi tu całkiem fajnie, choć koty przede mną uciekają (nie rozumiem ich, serio, chcę się tylko pobawić). Matka przed chwilą na mnie nakrzyczała, bo zawinąłem z kuchni słoik z dżemem truskawkowym. A skąd ja niby miałem wiedzieć, że to nie moja kolacja? Wiele pytań, mało odpowiedzi. Dobra, matka kręci się pod drzwiami, chyba szuka smyczy, spadam stąd. Trzymajcie kciuki, żebym jej się znowu nie zakręcił smyczą 21 razy wokół nóg, bo wtedy naprawdę strzela focha. Nie rozumiem tych człowieków" - przedstawiła swojego psa internautom dziennikarka.

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje