Reklama

Reklama

Hanna Lis chwali się domem! Fani patrzą na coś innego!

Hanna Lis od dłuższego czasu wiedzie spokojne życie po rozstaniu z Tomaszem Lisem. Dziennikarka skupia się na sobie i swojej karierze. Uwielbia także spędzać czas w swoim luksusowym apartamencie, z którego czasem pokazuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem było tak samo, ale fani zwrócili uwagę na coś jeszcze, prócz pięknego wnętrza.

Odmieniona Hanna Lis chwali się domem

 Hanna Lis od dłuższego czasu pokazuje się mniej w mediach, a bardziej skupia się na sobie. Wciąż jednak aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie od czasu do czasu zabiera głos w ważnych sprawach. 

Tam również można zobaczyć piękne mieszkanie gwiazdy, które pojawia się w tle. 

Tym razem Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem ze swojego eleganckiego salonu, gdzie króluje biel i klasyczne meble, w tym samym kolorze i jego odcieniach. 

Na zdjęciu dziennikarka trzyma swojego ukochanego kota i szeroko się uśmiecha. Prócz ekskluzywnego wnętrza fani zwrócili również uwagę na to, że gwiazda nie ma makijażu. 

To bardzo spodobało się internautom, którzy nie żałowali Hannie komplementów: 

Reklama

Faktycznie, gwiazda wygląda inaczej ostatnimi czasy i może faktycznie jest to efekt zmiany stylu życia i większej ilości odpoczynku?

***
Zobacz również: 

Hanna Lis przeżywa koszmar! "Prawdziwy dramat"

Hanna Lis adoptowała psa. Dała mu bardzo oryginalne i smakowite imię

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Hania Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy