Reklama

Reklama

Harry Styles chciał być prawnikiem zanim stał się sławny

21-letni członek zespołu One Direction przyznał, że chciał studiować prawo, ale teraz cieszy się, że nie wybrał tej drogi, ponieważ wydaje mu się, że nie dałby rady.

Harry, który wystąpił w programie "The X Factor" w wieku 16 lat, powiedział w rozmowie z "Entertainment Tonight": - Chciałem być fizjoterapeutą, ale wszyscy nauczyciele mówili mi, że w tym zawodzie nie znajdę pracy. Więc postanowiłem, że zostanę prawnikiem.

- Ale tak naprawdę nie zacząłem nawet nad tym ciężko pracować, więc teraz mogę tylko tak sobie mówić, że prawdopodobnie zostałbym prawnikiem.

Kolego Harry'ego z zespołu - Louis Tomlinso - wyznał, że chciał być nauczycielem, a Niall Horan prawdopodobnie też poszedłby na studia.

Reklama

- Nie mam pojęcia co bym robił. Nie wiem, jak poradziłbym sobie na egzaminach, ale mam nadzieję, że udałoby mi się dostać na studia.

Zespół, do którego należy również Liam Payne, wyznał, że przed każdym koncertem śpiewają piosenki zespołu Backstreet Boys.

Podczas trasy koncertowej "On The Road Again" Niall powiedział: - Rozgrzewamy się, tworzymy krąg i śpiewamy. Przed rozpoczęciem każdego etapu trasy koncertowej śpiewamy inną piosenkę. Obecnie jest to piosenka zespołu Backstreet Boys.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy