Reklama

Reklama

Heidi Klum i Seal utrzymują dobre relacje ze względu na dzieci

Para, która rozstała się w 2012 roku po siedmiu latach małżeństwa, spędziła niedawno wspólnie czas w Aspen.

Para rozstała się w 2012 roku po siedmiu latach małżeństwa, spędziła niedawno wspólnie czas w Aspen w Kolorado razem z dziećmi - Leni (12 l.), Henrym (11 l.), Johanem (9 l.) i Lou (7 l.).

Heidi (43 l.) przyznała, że zakończenie związku nie było łatwe, ale ona i 53-letni piosenkarz starali się, aby wypracować przyjazne relacje. Dzięki temu wszyscy mogą się spotykać na różnych uroczystościach rodzinnych.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" modelka powiedziała:

 - Żadne rozstanie nie jest łatwe. Zawsze jest jakiś powód i na wszystko potrzeba czasu, ale nieważne co się dzieje, zawsze zależy nam na dobru dzieci i tak pozostanie.

- Zawsze trzeba się jakoś dogadać. Po prostu.

Piękna blondynka cieszy się już na Walentynki (14.02.2017), które spędzi razem ze swoim chłopakiem Vito Schnablem (30 l.) i ma dla niego kilka niespodzianek.

Powiedziała: - Jestem romantyczna i staroświecka.

 - Mam już zaplanowanych kilka rzeczy, ale jeśli teraz wam je zdradzę, to już nie będzie niespodzianki!

Podczas gali amfAr w Nowym Jorku do Heidi Klum na czerwonym dywanie dołączyły uczestniczki programu "Germany's Next Top Model". To jak cieszyły się z tego, że mogą przejść po czerwonym dywanie, przypomniało Heidi, jaką jest szczęściarą, ponieważ życie dało jej wiele szans.

Powiedziała:

Reklama

 - One nigdy wcześniej nie były na czerwonym dywanie. Prawie posiusiały się w samochodzie w drodze na galę. Były tak bardzo zdenerwowane.

 - Moja rada jest następująca: po prostu dobrze się baw i bądź wdzięczna za to, że możesz tam być. Ja nadal jestem!

- Każdego dnia szczypię się, ponieważ nie mogę uwierzyć w to, jaką jestem szczęściarą. Mogę robić to co robię. To dla mnie czysta radość, jak lukier na cieście. To nie jest praca!

- Jesteś tu po to, aby zrobić coś niesamowitego. Jesteśmy tu dla wielkich celów, aby zebrać bardzo dużo pieniędzy, a jednocześnie dobrze się bawić. Nie ma tu żadnych minusów! Przyprowadziłam ze sobą moje koleżanki!

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje