Reklama

Hołowczyc skomentował decyzję Kubackiego i rozwścieczył internautów. "Straciłam szacunek"

Kilka dni temu skoczek narciarski Dawid Kubacki zrezygnował ze startów w zawodach do końca sezonu, by jak najszybciej wrócić do Polski i być jak najbliżej żony Marty, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Do decyzji Kubackiego odniósł się były kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, a jego słowa nie spodobały się wielu internautom.

Ponad tydzień temu media obiegła wiadomość o nagłej potrzebie hospitalizacji żony jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Marta Kubacka z uwagi na problemy kardiologiczne w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie.

Przeczytaj też: Dawid Kubacki o swojej decyzji. Jego żona walczy o życie

Tysiące ludzi w internecie, również znani celebryci, okazało wsparcie rodzinie Kubackich i trzymało kciuki za szybki powrót Marty do zdrowia. Na szczęście stan żony Dawida Kubackiego zaczął się nieco poprawiać, o czym skoczek poinformował na swoim koncie na Instagramie: "Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia".

Reklama

Krzysztof Hołowczyc komentuje decyzję Dawida Kubackiego

I choć decyzja Dawida Kubackiego o wycofaniu się z zawodów sportowych do końca sezonu była zrozumiała, to jednak okazuje się, że nie wszyscy postąpiliby tak samo. Głos w sprawie zabrał Krzysztof Hołowczyc, który natychmiastowy powrót do Polski Dawida Kubackiego nazwał "pięknym gestem", by po chwili dodać, że on jako sportowiec jednak postąpiłby inaczej.

Przeczytaj też: Dawid Kubacki o swojej decyzji. Jego żona walczy o życie

Internauci wściekli na Hołowczyca

Wypowiedź Hołowczyca nie spodobała się większości internautom, którzy pod wywiadem z kierowcą rajdowym dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Wśród komentarzy możemy przeczytać m.in. "Straciłam szacunek do Hołowczyca. Brawa dla Dawida bo po jego zachowaniu widać, jakie wartości reprezentuje. Hołowczyc tym stwierdzeniem pokazał ze nie dorasta Dawidowi do pięt".

Marta Kubacka nadal walczy w szpitalu o powrót do zdrowia i ostatnie doniesienia o jej stanie są bardzo optymistyczne, o czym w rozmowie z Gazetą Krakowską poinformował Rafał Kot, członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego: "Na szczęście ze zdrowiem Marty Kubackiej jest już lepiej. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem".

Zobacz również: Fani Dawida Kubackiego zrobili coś wzruszającego dla jego żony. Internauci poruszeni

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy