Reklama

Reklama

Honey Boo Boo o wstydzie i samotności. Wszystko przez dziecięce konkursy piękności

Honey Boo Boo zyskała popularność dzięki udziałowi w programie ukazującym kulisy dziecięcych konkursów piękności „Małe piękności”. Niedawno udzieliła obszernego wywiadu magazynowi „Teen Vogue”. Honey Boo Boo opowiedziała o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Nawiązała również do choroby alkoholowej matki.

5-latka mówi o trudnym dzieciństwie

Honey Boo Boo  to tak naprawdę Alana Thompson. Zasłynęła jako 5-latka, dzięki programowi telewizyjnemu, który ukazywał mroczną stronę dziecięcych konkursów miss. Po zakończeniu show dziecięca gwiazda często pokazywała się w telewizji. Ku uciesze mamy opowiadała na wizji o tym, jak to jest być "maskotką" Stanów Zjednoczonych.

June Shannon, mama Honey Boo Boo przez uzależnienie od narkotyków i alkoholu straciła prawa do opieki nad córkami, gdy Alana miała kilka lat. Traumatyczne wydarzenia wpłynęły na dziecięcą gwiazdę i odbiły się na jej psychice.

Reklama

Alana Thompson jest samotna

Honey Boo Boo wycofała się z życia publicznego, ponieważ nie mogła wytrzymać ciążącej na niej presji. Dziś dziewczyna  ma już 15 lat i uczęszcza do liceum. Alana udzieliła pierwszego od dawna wywiadu magazynowi "Teen Vogue". Nawiązuje w nim do swojej przeszłości i przykrych doświadczeń z dzieciństwa. Boo Boo zapozowała do zdjęć, mając na sobie ubrania od najlepszych światowych  projektantów.

"Honey Boo Boo i Alana Thompson to dwie różnie osoby"

Nastolatka marzy o tym, by ludzie przestali patrzeć na nią przez pryzmat programu "Małe piękności" i zaczęli dostrzegać to, jaką osobą jest naprawdę. Zaznacza, że show "bardzo wpłynęło na jej życie osobiste". Alana Thompson nie wiąże przyszłości z show-biznesem. Chciałaby zostać pielęgniarką, zapomnieć o nałogu matki, presji i wstydzie, jaki czuła na  planie zdjęciowym show.


*** 

Przeczytaj również: 


Smutne kulisy rozwodu brata Rozenek. Teraz to wychodzi

Poruszający wpis Wojciechowskiej. Chwyta za serce

Ludzie, którzy piją benzynę. Witajcie w spektrum picia

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje