Reklama

Reklama

Iga Dudziuk zachwyca głosem. Córka Norbiego podbije show-biznes?

Iga Dudziuk, która niedawno nagrała piosenkę "A jednak", nie zwalnia tempa. Córka Norbiego wyrosła na utalentowaną i bardzo atrakcyjną młodą kobietę, a niedawno udzieliła swojego pierwszego wywiadu w "Pytaniu na Śniadanie". Z pewnością zaskoczyła niektórych słowami o relacjach z ojcem. Szczerze wyznała, że zawsze były one skomplikowane. Dlaczego?

Dzieci gwiazd często idą w ślady znanych rodziców i wygląda na to, że córka Norbiego, Iga Dudziuk, podobnie jak jej tata, postanowiła spróbować swoich sił na rynku muzycznym. 

27 października na YouTube pojawiła się jej debiutancka piosenka "A jednak", która szybko podbiła serca wielu użytkowników serwisu. 

Chwytliwy utwór i piękny głos młodej wokalistki sprawiły, że 22-latka zaczęła zdobywać dużą popularność w internecie i zyskała sporo nowych fanów. 

Iga Dudziuk nie chce być jedynie córką Norbiego

Iga Dudziuk nie poprzestała jednak na samym utworze, bo niedawno pojawiła się w telewizji, aby udzielić pierwszego wywiadu. 

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem w "Pytaniu na śniadanie" szczerze wyznała, że nie lubi być nazywana po prostu "córką Norbiego".

Reklama

- powiedziała artystka.. 
 
Jak widać, nie zależy jej na tym, aby wybić się na popularności ojca, tylko chce własnym talentem zapracować na sukces w branży. 

Zadebiutowała jako niezależna wokalistka i podobno Norbi nie słyszał nawet piosenki córki przed jej premierą. 

Iga Dudziuk o relacjach z ojcem

Mateusz Szymkowiak poszedł za ciosem i zapytał Igę Dudziak również o to, jakim ojcem był Norbi, a młoda wokalistka opowiedziała mu o tym, że jej relacje rodzinne były dość skomplikowane m.in. za sprawą rozwodu rodziców.

- zdradziła dziennikarzowi. 

Iga Dudziuk zadebiutowała piosenką "A jednak". Tak brzmi córka Norbiego!

Czytaj również: 

Jarosław Gowin w szpitalu

Julia Oleś nie czekała na podział majątku po śmierci Kamila Durczoka!

Krystian Ochman wreszcie zobaczył się z rodzicami 

Metamorfozy Sarah Jessiki Parker. Nieźle zaskoczyła?

Jak poprawić kondycję roślin doniczkowych zimą?

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iga Dudziuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy