Reklama

Reklama

Ilona Ostrowska przeszła metamorfozę

O Ilonie Ostrowskiej nie przestaje być głośno. Aktorka znana przede wszystkim z serialu „Ranczo”, była tytułowym agentem w TVN-owskim show.

Ostrowska ma na swoim koncie wiele ról filmowych i serialowych. Zagrała m.in. w "Głośniej od bomb" Przemysława Wojcieszka, "Dniu świra" Marka Koterskiego, "Ile waży koń trojański" Juliusza Machulskiego, "Misji Afganistan" czy "Bez tajemnic".

Prywatnie aktorka była przez kilka lat związana z reżyserem Jackiem Borcuchem. Para wzięła ślub, a w 2006 roku na świat przyszła ich córka Miłosława. Niestety, związek nie przetrwał, a Borcuch związał się z Olgą Frycz. Po rozwodzie (2012 rok) Ostrowska była związana z Krzysztofem Garbaczewskim, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Reklama

Dziś partnerem aktorki jest muzyk Patryk Stawiński. W 2016 roku na świat przyszedł syn pary.

Ostatnio Ostrowska przeszła także metamorfozę, którą pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Po naturalnym kolorze włosów aktorki nie ma już śladu - postawiła bowiem na ciemny blond w miodowym odcieniu.

Fani zgodnie stwierdzili, że to bardzo korzystna zmiana. "Jaka cudna metamorfoza", "Po prostu jesteś zjawiskowa, przecudna", "Wyjątkowo twarzowa fryzura i kolor", "Pani Ilona wygląda olśniewająco" czy "Pięknie pani wygląda w tej fryzurce" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy