Reklama

Reklama

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą

Program „Sanatorium miłości” trafił w gusta widzów Telewizji Publicznej. I choć drugi sezon skończył się jakiś czas temu, fani formatu śledzą, co słychać u uczestników.

Formuła show jest prosta: single po 60. roku życia spędzają ze sobą turnus w jednym z polskich sanatoriów. Biorą udział w zabiegach, zabawach, przechodzą metamorfozy i, rzecz jasna, poznają się bliżej.

Reklama

Tworzą się przyjaźnie, niestety dużo rzadziej związki. W pierwszej edycji nikomu nie udało się znaleźć drugiej połówki, nieco inaczej rzecz przedstawia się teraz.

Już w programie bliską relację nawiązali Stenia i Władysław. Niestety, nie wiadomo, czy ich związek przetrwał. Tym bardziej, że mężczyzna nie był do końca wierny wybrance. Pewne jest, że Stanisława spędzała urodziny sama, ale winna, być może, jest tu pandemia koronawirusa.

Ku sobie mieli się także Iwona i Gerard. Mężczyzna był zdecydowany na związek, jednak przebojowa emerytka nie dawała mu jednoznacznej odpowiedzi.

Wygląda jednak na to, że Iwona i Gerard są razem! Wskazywać na to może filmik zamieszczony na oficjalnym profilu facebookowym "Sanatorium miłości".

Na nagraniu możemy zobaczyć Iwonę, tańczącą w ogrodzie z Gerardem! Para spędza czas izolacji razem, świetnie się przy tym bawiąc.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości!


Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje