Reklama

Reklama

Iwona Węgrowska o swoim małżeństwie: Chwilowo musieliśmy troszeczkę odpocząć

Kolejny trudny moment w życiu Iwony Węgrowskiej. Małżeństwo piosenkarki z biznesmenem Krzysztofem Madejskim, do tej pory uważane za idealne, teraz przechodzi poważny kryzys. Wokalistka przyznaje, że oboje z mężem postanowili dać sobie czas na zastanowienie i przemyślenie pewnych spraw.

Iwona Węgrowska nie udziela odpowiedzi na pytania o rozwód i relacje z mężem. Nie chce też zdradzić, czy wierzy w to, że jej małżeństwo z amerykańskim milionerem ma jeszcze jakiekolwiek szanse na przetrwanie. W wywiadach przyznaje tylko, że zmiana fryzury jest zapowiedzią zmian w jej życiu.

-  Chwilowo musieliśmy troszeczkę odpocząć. Nie wiem, jak ta sprawa się zakończy między nami. Wiadomo, jak to w życiu, czasem bywa gorzej, czasem lepiej, czasem trudniej, czasem bardzo trudno, bardzo źle. Nie chcę w ogóle na ten temat na razie rozmawiać, bo nie wiem sama, jak to naprawdę się skończy. Czas pokaże. Jest mi na razie trudno o tym w ogóle mówić, bo nie powiem, że jest najlepiej - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Iwona Węgrowska, wokalistka.

Do tej pory Węgrowska chętnie dzieliła się z dziennikarzami informacjami na temat swojego życia prywatnego, zabierała męża na wywiady i pozowała z nim do zdjęć. Teraz wszystko się zmieniło. Ostatnio piosenkarka wszędzie pojawia się sama.

- Musimy jeszcze chwilę poczekać zanim cokolwiek po prostu się... Jak wyjdzie coś na pewno, to wyjdzie to ode mnie. Mam odwagę powiedzieć prosto w oczy, jak to wygląda. Natomiast mówię, że żadnego rozwodu tutaj nie ma, ani z jego strony, ani z mojej strony - mówi  Iwona Węgrowska.

Iwona Węgrowska wyszła za starszego o 20 lat Krzysztofa Madejskiego w ubiegłym roku. Huczny ślub odbył się w Las Vegas.

- Miłość jest, bo tutaj naprawdę nie chodzi o nic innego, ani o żadne zdrady. Nigdy coś takiego nie miało miejsca. Mąż mnie bardzo kocha, nie ukrywam, że ja  też, bo przecież wyszłam za mojego męża z miłości, a nie z jakiegoś innego powodu.  Nie mam sobie tak naprawdę nic do zarzucenia - dodaje wokalistka.

Po długiej nieobecności wokalistka zapowiada powrót na scenę muzyczną. Właśnie promuje nowy singiel nagrany wspólnie z Liroyem.

- Chciałabym, żeby ludzie po prostu skupili się teraz bardziej na muzyce niż na tym, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Co będzie, to będzie - mówi  Iwona Węgrowska.

Krzysztof Madejski ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Z byłą żoną ma czworo dzieci.

Reklama

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy