Reklama

Iza z "Królowych życia" w futrach! Fala oburzenia w komentarzach

Izabela Macudzinska-Borowiak to jedna z bohaterek programu "Królowe życia". Gwiazda uwielbia dzielić się z fanami swoim wystawnym życiem, które dosłownie emanuje przepychem, ale ostatnio jednymi takimi fotografiami naraziła się swojej społeczności w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą jednego elementu garderoby celebrytki.

Metamorfoza Izabeli Macudzinskiej-Borowiak. Kiedyś tak nie wyglądała

Izabela Macudzińska-Borowiak pojawiła się w 4. serii programu "Królowe życia" i od razu zyskała sympatię fanów. W show gwiazda występuje wraz z córką i mężem, pokazując, jak wygląda jej codzienne życie, jako bizneswoman.

 Choć jej życie zawsze było luksusowe, to jednak na początku występowania w telewizji Izabela wyglądała nieco inaczej. Z czasem zaczęła zmieniać swój styl, na bardziej drapieżny i wyrazisty, schudła i nie omijała gabinetów medycyny estetycznej. 

Niekiedy patrząc na stare zdjęcia Macudzińskiej-Borowiak trudno ją rozpoznać. Oczywiście Izabela znalazła wierne grono fanów, którym przemiana bardzo się podoba i nie szczędzą swojej ulubienicy ciepłych słów i komplementów, które zostawiają w komentarzach pod zdjęciami w jej mediach społecznościowych. 

Reklama

Zobacz też: Iza z "Królowych Życia" tego się nie spodziewała. "Po dziecku biust opadł, zrobiły się uszy jamnika"

Jednak tym razem wydarzyło się coś, co nie spodobało się internautom. 

Izabela Macudzińska-Borowiak skrytykowana przez fanów. Poszło o ubranie

Izabela Macudzińska-Borowiak po zmianie swojego stylu ubierania się, nie stroni od ekstrawagancji. W jej garderobie można znaleźć drogie, frywolne kreacje, które nie każdemu muszą przypaść do gustu. 

Jedno jest pewne — Izabela ma swój własny styl i doskonale się w nim czuje. O ile często słyszy lub czyta komentarze, które są pozytywne odnośnie do swoich modowych wyborów, to tym razem spotkała się z krytyką. 

Zobacz też: Iza z "Królowych życia" schudła 17 kilogramów. "Zjem jedną bułkę"

Wszystko przez zdjęcia z zimowego wypadu z mężem. Gwiazda pozuje do nich w futrze i w futrzanej czapce. Od razu można było znaleźć komentarze fanów, w których pytali o prawdziwość futrzanych elementów: 

"Mam nadzieję, że to sztuczne futro", "Proponuję obejrzeć film z ferm futrzarskich, każdy szanujący i kochający zwierzęta nigdy by nie założył futra. Co na to twoje pieski? Chciałyby być jako kołnierzyki na czyjejś szyi?" - pytają internauci pod zdjęciami.

Odpowiedzi na te pytania brak ze strony celebrytki, która nie zaprzeczyła, że futra, które ma na sobie, są prawdziwe. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska-Borowiak | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy