Reklama

Reklama

Laluna z „Królowych życia” już tak nie wygląda. „Zmiany na plus”

Laluna Unique to jedna z tych gwiazd, które szeroką rozpoznawalność zyskały dzięki programowi TTV „Królowe życia”. Celebrytka uwielbia tatuaże, słynąc również ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych. W ostatnim czasie Laluna przeszła ogromną metamorfozę. „Zmiany na plus” – przyznają internauci.

Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander, jest jedną z uczestniczek programu "Królowe życia". Gwiazda zdobyła serca widzów za sprawą poczucia humoru oraz odrobiny szaleństwa, które mocno ceni w swoim życiu.

Laluna jest znana przede wszystkim ze swojej szczerości. Otwarcie przyznaje, że jest fanką operacji plastycznych i nie ma zamiaru z nich rezygnować. W jej wyglądzie znów zaszła niewielka zmiana. Internauci są pod wrażeniem.

Zobacz również: Tak kiedyś wyglądała Laluna z „Królowych życia”. Aż trudno uwierzyć

Reklama

Laluna z "Królowych życia" znów szokuje. Internauci są pod wrażeniem

Laluna Unique przeszła w swoim życiu wiele zabiegów medycyny estetycznej. Wszystko aby choć trochę zbliżyć się do wyznaczonego przez siebie ideału. Celebrytka lubi rzucać się w oczy. Chętnie nosi peruki i dodatki od największych domów mody, stawiając na obcisłe ubrania i nie stroniąc od solarium.

Na pierwszy zabieg upiększający Laluna zdecydowała się w wieku 26 lat. Powiększyła wówczas piersi. W przeszłości miała również powiększyć biodra i pośladki. Uczestniczka programu TTV z chęcią wylicza ingerencje chirurgiczne, którym się poddała.

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska mówi o pieniądzach. „Mi nie dał żaden sponsor. Ciężko pracuję”

Laluna z "Królowych życia" zaskoczyła fanów. "Zmiany na plus"

Laluna z chęcią dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Celebrytka raz za razem dostarcza swoim fanom kolejnych zdjęć, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Profil gwiazdy w mediach społecznościowych obserwuje ponad 447 tysięcy osób.

Od niedawna Laluna raczy fanów kolejnymi zdjęciami, na których pozuje w blond peruce. Internauci zwracają również uwagę na jej zdecydowanie szczuplejszą figurę. Są pod wrażeniem zmiany, jakiej dokonała celebrytka.

Zobacz również: Gwiazda "Królowych życia" pozuje w stroju kąpielowym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy