Reklama

Reklama

Izabela Janachowska w ciąży?! W komentarzach burza!

Izabela Janachowska to ulubienica widzów programów o tematyce ślubnej. Gwiazda prywatnie jest szczęśliwą matką i żoną, a fani ostatnio snuli domysły, czy aby przypadkiem była tancerka nie jest w kolejnej ciąży! Wszystko przez jedno zdjęcie.

Izabela Janachowska to szczęśliwa matka i żona! Doskonale odnalazła się w roli mamy

Izabela Janachowska zyskała olbrzymią rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie występowała w roli trenerki. Wcześniej wielokrotnie zdobywała medale dla Polski, jest też brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2004 roku. 

 Jako wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych turniejach tanecznych.

Jednak prawdziwą sławę przyniosły jej programy o tematyce ślubnej. To w nich Janachowska doradzała i organizowała śluby parom młodym, co było jej długo skrywanym marzeniem. 

Świetnie odnalazła się w roli prowadzącej i tak naprawdę wedding plannerki. Obecnie poświęca się wychowaniu 2-letniego synka i spełnia się jako kochająca żona. 

Gdy para ogłosiła, że spodziewa się maleństwa, fani dosłownie oszaleli ze szczęścia, a gratulacje spływały do przyszłych rodziców tygodniami. Nic więc w tym dziwnego, że od czasu do czasu niektórzy zastanawiają się, czy rodzina znów się nie powiększy. 

Reklama

Zobacz również: Izabela Janachowska w stylowych skarpetkach. Ich cena powala!

Izabela Janachowska w ciąży? Zdjęcie powodem do spekulacji!

Tak było i tym razem, gdy Izabela Janachowska  opublikowała zdjęcie z mężem, który przytulając ją, trzyma żonę za brzuch. W komentarzach natychmiast rozgorzała dyskusja, czy przypadkiem Iza nie spodziewa się maleństwa, a wskazówką miał być właśnie czuły gest męża!

"Tak patrzę.... patrzę....Pani chyba jest w ciąży" - napisała jedna z internautek pod zdjęciem.

Iza szybko odpisała, ale jej odpowiedź może nie być przekonująca dla wielu: "Nie... Przytyłam". Czyżby faktycznie gwiazda miała coś do ukrycia? Jeżeli nawet jest to prawdą, to Izabela zdecyduje sama, kiedy ogłosić radosne wieści! 

Jeżeli zaś nie planuje z Krzysztofem powiększenia rodziny, to i tak wciąż cieszą się swoim szczęściem we trójkę, razem z małym Christopherem Alexandrem!

Zobacz również: Janachowska radzi, jak przygotować się do spowiedzi przed ślubem!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy