Reklama

Reklama

Izabela Macudzińska-Borowiak z "Królowych życia" zmieniła się nie do poznania!

Izabela Macudzińska-Borowiak to jedna z gwiazd programu "Królowe życia", która obok Dagmary Kaźmierskiej zdobyła sporą popularność. Patrząc jednak na jej najnowsze zdjęcia, trudno na nich rozpoznać Izę, która pojawiła się na początku programu. Gwiazda zmieniła się wprost nie do poznania!

Izabela Macudzińśka-Borowiak zachwyca metamorfozą! Ale zmiana!

Izabela Macudzińska-Borowiak pojawiła się w "Królowych życia" w 4. edycji programu. Wraz z mężem i córką oraz uroczymi psami pokazuje swoje życie telewidzom. 

Izabela Macudzińska urodziła się 22 stycznia 1984 roku. A propozycja wzięcia udziału w show przyszła nieoczekiwanie, kiedy przebywała w szpitalu, lecząc zapalenie płuc. Wcześniej sama była fanką tego programu! 

Fani pokochali ją za dobre serce i przedsiębiorczy umysł i obecnie media społecznościowe Izabeli Macudzińskiej-Borowiak śledzi 522 tysiące osób.

Nic w tym dziwnego, bo to właśnie tam, prócz programu, pokazuje lwią część prywatnego życia. Można tam także prześledzić to, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniała się gwiazda! 

Reklama

Nowe stylizacje, długie blond włosy i nieco odmieniona twarz, robią wrażenie. Wcześniej gwiazdka lubiła eksperymentować ze swoim wizerunkiem i przechodziła przez różne etapy. 

Widzowie mogli je oczywiście obserwować i podziwiać Izabelę Macudzińską-Borowiak chociażby w jednym z najważniejszych momentów w jej życiu - podczas ślubu z Patrykiem, z którym jest już od wielu lat. 

Kreacja ślubna celebrytki nie przeszła bez echa w polskich mediach, podobnie jak i obecny wygląd gwiazdki. Trzeba przyznać, że Izabela Macudzińska-Borowiak zmieniła się wprost nie do poznania przez ostatnie miesiące. Zobaczcie sami!

***

Zobacz również:

"Królowa życia" podda się metamorfozie? Odważna zapowiedź

Rodzina "królowej życia" ma kłopoty! Gwiazda zamierza iść na policję!

To koniec z "lansowaniem patologii" w TVN? Politycy apelują o podjęcie czynności sprawdzających!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska-Borowiak | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy