Reklama

Reklama

Izabella Krzan na co dzień. Takie zdjęcia publikuje na Instagramie!

Izabella Krzan jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Chociaż znana jest przede wszystkim z telewizji, aktywnie udziela się również w internecie, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Jakie zdjęcia tam publikuje?

Izabella Krzan ma 26 lat, jednak, pomimo młodego wieku jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce. 

Piękność, która karierę w show-biznesie rozpoczynała od modelingu, w 2016 roku została Miss Polonia i to właśnie wtedy propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa. 

Izabella Krzan fanom najbardziej znana jest jako współprowadząca teleturnieju "Koło Fortuny" i "Pytania na śniadanie", ale wcześniej prowadziła też m.in. program "Czar par" i cykl reportaży Lajk!. 

Doświadczenia dziennikarskiego może jej więc pozazdrościć niejedna starsza koleżanka z branży.

Izabella Krzan w sieci. Takie zdjęcia wrzuca na Instagram

Reklama

Izabella Krzan z pewnością nie może narzekać na brak zajęć, jednak zawsze znajduje również czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Piękna prezenterka telewizyjna regularnie publikuje w internecie swoje zdjęcia i można odnieść wrażenie, że znacznie różnią się one od tego, jaki wizerunek kreuje ona w telewizji publicznej. 

Atrakcyjna brunetka, która na antenie jest profesjonalistką i raczej nie pokazuje zbyt wiele ciała, od czasu do czasu wrzuca do sieci fotki w dresie, samej koszuli lub w skąpych kostiumach kąpielowych, które wprawiają w zachwyt jej followersów. 

Trzeba przyznać, że Izabella Krzan jest przepiękną kobietą. Nic dziwnego, że na Instagramie zgromadziła już ponad 250 tysięcy followersów! 

Czytaj również: 

Ewa Farna szczerze o odejściu męża z zespołu 

Katarzyna Glinka w modnym jesiennym płaszczu 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy