Izabella Krzan na co dzień. Takie zdjęcia publikuje na Instagramie!

Izabella Krzan jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Chociaż znana jest przede wszystkim z telewizji, aktywnie udziela się również w internecie, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Jakie zdjęcia tam publikuje?

Izabella Krzan jest bardzo aktywna na Instagramie
Izabella Krzan jest bardzo aktywna na Instagramie Piotr FotekReporter

Izabella Krzan ma 26 lat, jednak, pomimo młodego wieku jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Piękność, która karierę w show-biznesie rozpoczynała od modelingu, w 2016 roku została Miss Polonia i to właśnie wtedy propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa.

Izabella Krzan fanom najbardziej znana jest jako współprowadząca teleturnieju "Koło Fortuny" i "Pytania na śniadanie", ale wcześniej prowadziła też m.in. program "Czar par" i cykl reportaży Lajk!.

Doświadczenia dziennikarskiego może jej więc pozazdrościć niejedna starsza koleżanka z branży.

Izabella Krzan w sieci. Takie zdjęcia wrzuca na Instagram

Izabella Krzan z pewnością nie może narzekać na brak zajęć, jednak zawsze znajduje również czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych.

Piękna prezenterka telewizyjna regularnie publikuje w internecie swoje zdjęcia i można odnieść wrażenie, że znacznie różnią się one od tego, jaki wizerunek kreuje ona w telewizji publicznej. 

Atrakcyjna brunetka, która na antenie jest profesjonalistką i raczej nie pokazuje zbyt wiele ciała, od czasu do czasu wrzuca do sieci fotki w dresie, samej koszuli lub w skąpych kostiumach kąpielowych, które wprawiają w zachwyt jej followersów. 

Trzeba przyznać, że Izabella Krzan jest przepiękną kobietą. Nic dziwnego, że na Instagramie zgromadziła już ponad 250 tysięcy followersów! 

„Love Island #NEWS”, odc. 1POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas