Reklama

Reklama

Jak wygląda Małgorzata Borysewicz po ciąży?

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „Rolnik szuka żony” podzieliła się z fanami fotką swojej sylwetki.

Małgorzata Borysewicz to chyba najbardziej znana rolniczka w naszym kraju. Najpierw śledziliśmy jej perypetie miłosne w hicie TVP "Rolnik szuka żony", gdzie zakochała się w Pawle. Po zakończonym programie, para nie tylko się pobrała i doczekał dzieci.

Reklama

Codziennie życie Małgorzaty możemy śledzić na profilu na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami, przepisami i stylizacjami z niespełna 160 tysiącami obserwujących.

Para ma dwoje dzieci. Ich pierworodny syn, Rysio, przyszedł na świat w lutym 2019 roku, a w połowie października tego roku Borysewiczowie powitali na świecie córeczkę, która otrzymała imię Blanka.

W czasie ciąży Małgosia narzekała, że sporo przytyła i nie umie sobie dobrać ubrań. Wydaje się jednak, że szybko się uporała z dodatkowymi kilogramami.

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie pochwaliła się, że pracuje nad powrotem do formy po ciąży. Zdradziła, że od niedawna trenuje z mężem i trenerem, i pokazała się w sportowym stroju.

Pod zdjęciem nie brakuje entuzjastycznych komentarzy, że już teraz wygląda pięknie. Trzeba przyznać, że faktycznie nie widać, żeby jej sylwetka ucierpiała w wyniku ciąż.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje