Reklama

Reklama

Jane Fonda przekazała druzgocącą wiadomość. „Rozpoczęłam chemioterapię”

Jane Fonda, słynna amerykańska aktorka, podzieliła się druzgocącą wiadomością. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie wyznała, że jest chora na raka. „Rozpoczęłam chemioterapię” – dodała.

Jane Fonda jest jedną z najbardziej popularnych aktorek Hollywood. Pochodzi z legendarnej hollywoodzkiej rodziny, w której słynnym aktorem był ojciec Henry, a są nimi również brat Peter oraz siostrzenica Bridget.

Aktorka dwukrotnie, za role w filmach "Klute" z 1971 roku oraz "Powrót do domu" z 1978 roku, otrzymała Oscara. Teraz podzieliła się z fanami druzgocącą wiadomością.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Jane Fonda wyznaje: "Rozpoczęłam chemioterapię"

Reklama

Aktorka przyznała, że dobrze znosi chemioterapię i nie dopuści do tego, aby leczenie w negatywny sposób odbiło się na jej społecznej działalności.

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

"Prawie każda rodzina w Ameryce miała kiedyś do czynienia z rakiem"

W swoim wpisie aktorka wyznała, iż jest w zdecydowanie lepszej sytuacji, niż większość Amerykanów. Część z nich nie jest bowiem ubezpieczona, przez co nie ma dostępu do najlepszych lekarzy i opieki zdrowotnej.

Chłoniak nieziarniczy, na który choruje aktorka, powstaje w białych krwinkach, atakując części układu odpornościowego organizmu. Ryzyko zachorowania zwiększa się wraz z wiekiem. Zalicza się go do grupy nowotworów złośliwych.

Zobacz również: Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jane Fonda | rak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy