Reklama

Reklama

Jennifer Aniston pojednała się z ojcem

Przez lata nie mogła wybaczyć mu tego, że opuścił rodzinę, gdy miała 9 lat. Teraz aktorka zmieniła nastawienie do swojego taty i postanowiła spróbować odbudować zerwane relacje. "Odkąd pojawił się koronawirus, codziennie do siebie dzwonią” - podaje „Daily Mail”.

Aniston wielokrotnie udzieliła szczerych wywiadów, w których opowiedziała o trudnym dzieciństwie. Szerokim echem w mediach odbiły się jej wyznania dotyczące toksycznej matki, jaką była dla niej Nancy Dow. 

- Była modelką i we wszystkim, co robiła, chodziło o prezentowanie się, o to, jak wygląda i o to, jak ja wyglądam. Nie byłam dzieckiem, które nadawałoby się na modelkę, a na takie liczyła i to było coś, co zawsze bardzo we mnie uderzało. Byłam tylko małą dziewczynką, która chciała być kochana i zauważana przez mamę, a ona była zajęta masą całkowicie zbędnych rzeczy - powiedziała Aniston w 2016 roku w wywiadzie dla "Sunday Telegraph".

Reklama

Stosunki między paniami były tak złe, że aktorka nie zaprosiła matki na ślub z Justinem Theroux. Co więcej, a przez dziewięć ostatnich lat życia Dow, która zmarła w 2016 roku, Aniston w ogóle nie miała z nią kontaktu. 

Prawdopodobnie ta sytuacja skłoniła aktorkę do zmiany nastawienia do swojego ojca, Johna Anistona, który w tym roku skończy 87 lat. John Aniston zostawił rodzinę, gdy Jennifer miała dziewięć lat i choć gwiazda wielokrotnie podkreślała, że wybaczyła ojcu, to ich stosunki pozostawały napięte.

Jak podało w niedzielę "Daily Mail", powołując się na źródła z otoczenia aktorki, ta sytuacja uległa znaczącej poprawie w ostatnich tygodniach. 

- Jennifer nie rozmawiała z nim od dawna, ale odkąd pojawił się koronawirus, codziennie do siebie dzwonią - mówi informator "Daily Mail" i dodaje: 

- Chyba zdała sobie sprawę, że życie jest bardzo krótkie i chce, żeby jej relacja z Johnem była jak najlepsza, a on jest tym bardzo poruszony. Poświęcają sobie dużo więcej czasu niż kiedykolwiek przedtem.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje