Reklama

Reklama

Jennifer Lopez relaksuje się na plaży. Co za figura!

Kilka tygodni temu po występie na Super Bowl media zachwycały się figurą i energią 50-letniej Jennifer Lopez. Teraz J.Lo. opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w białym kostiumie kąpielowym. Trzeba przyznać – figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka.

Jennifer Lopez to jedna z najbardziej znanych współczesnych wokalistek. Nic więc dziwnego, że mimo iż szczyt kariery ma już za sobą, wciąż regularnie pojawia się na oficjalnych imprezach, a bilety na jej koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Reklama

Mimo napiętego grafiku gwiazda od czasu do czasu pozwala sobie na chwilę relaksu. Niedawno wypoczywała na plaży w Miami. Chwilami błogiego lenistwa podzieliła się z fanami, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ubrana w biały kostium kąpielowy i kapelusz z szerokim rondem.

Bystrym oczom fanów nie umknął jeszcze jeden szczegół, a mianowicie pierścionek na palcu J.Lo. Całkiem spory diament to prezent od jej narzeczonego Alexa Rodrigueza, którego oświadczyny Lopez przyjęła w ubiegłym roku. Plotkuje się, że para ma pójść do ołtarza w ciągu najbliższych kilku miesięcy. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje