Reklama

Reklama

Marcin Mroczek z żoną. Ukochana aktora przyćmiła go w weselnej stylizacji!

Marcin Mroczek pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych zdjęciami z wesela, na które on i jego żona zostali zaproszeni jako goście. Przystojny artysta wyglądał bardzo elegancko, jednak zdecydowanie został przyćmiony przez swoją piękną małżonkę, Marlenę Muranowicz. Spójrzcie tylko, jak wygląda jego ukochana!

Chociaż małżeństwa z długim stażem nieczęsto sprawdzają się w polskim show-biznesie, 39-letni Marcin Mroczek i jego żona, Marlena Muranowicz obalają ten stereotyp. 

Aktor poślubił ukochaną w 2013 roku i pomimo upływu lat, para wciąż sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ich relacja miała się zakończyć. 

Wręcz przeciwnie, tworzą rodzinę i wspierają się, a owocem ich miłości jest dwóch synów: Ignacy i Kacper. 

Artysta, któremu ogromną popularność przyniosła rola w "M jak miłość" ma ogromne szczęście, ponieważ jego małżonka jest przepiękną kobietą. 

Reklama

Kiedy tylko Marcin Mroczek pochwalił się zdjęciami z wesela, na które został zaproszony razem z żoną, jego fani nie kryli zachwytu urodą Marleny Muranowicz.

Marlena Muranowicz zadała szyku w czarnej sukience. Kim jest żona Marcina Mroczka?

Marlena Muranowicz nie jest jedynie żoną znanego aktora. 

Zajmuje się prowadzeniem ekskluzywnej agencji hostess i modelek Murano, które biorą udział w wydarzeniach, sesjach zdjęciowych i kampaniach dla marek, takich jak m.in.: HQ Optic czy PS VITA. 

Sama również pozowała do zdjęć jako modelka, ale próbowała też swoich sił jako aktorka. Na swoim koncie ma nawet niewielką, epizodyczną rolę w "Szpilkach na Giewoncie". 

Trzeba przyznać, że w czarnej sukience małżonka Marcina Mroczka wyglądała naprawdę obłędnie!

Czytaj również: 

Oliwia Bieniuk w seksownej kreacji 

Agata Młynarska mieszka teraz w skromnym mieszkaniu? Nic z tych rzeczy! Co za luksusy!

Pikowane płaszcze to modowy hit jesieni. Jak noszą je gwiazdy?

Zobacz także: 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje