Reklama

Reklama

Joanna Brodzik rozkwita! Jeszcze do niedawna walczyła o swój związek!

Fani nie mogli uwierzyć, gdy okazało się, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w swoim związku. Para była o krok od rozstania, ale wielka miłość przetrwała. Dziś widać, że aktorka dosłownie rozkwita!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak byli o krok od rozstania

 W 2019 roku media obiegła wiadomość o rozstaniu wieloletniej pary - Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Aktorzy poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek", gdzie grali parę. 

Serialowa miłość szybko przerodziła się w prawdziwe uczucie i od 2003 roku tworzyli jeden z najgorętszych związków polskiego show-biznesu. 

W 2008 roku doczekali się dwóch synów - Jana i Franciszka i nikt nie spodziewał się, że cokolwiek zburzy ich rodzinny ład. 

Gdy pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, oni sami początkowo wprost nie chcieli komentować doniesień. Jednak wiele wskazywało na to, że ta miłość zbliża się ku końcowi. 

Nie brakowało także wieści o tym, że Wilczak znalazł już sobie nową ukochaną - aktorkę Marię Sobocińską. 

Reklama

Joanna Brodzik rozkwita! Ukochany ją wspiera?

W końcu Joanna i Paweł zdecydowali się na terapię dla par i pomysł ten okazał się być dla nich szczęśliwy. W ciszy i z dala od medialnego zgiełku naprawiali swoje relacje i po wielu miesiącach pracy w końcu mogli odetchnąć z ulgą. 

Wielka miłość przetrwała, a Joanna wyraźnie rozkwitła. Patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno oderwać wzrok od aktorki. Zajęła się także nowym projektem - wydała książkę o gotowaniu i jest szczęśliwa, że w końcu może ją promować. 

Teraz, gdy udało im się uporać z problemami w związku, może także liczyć na wsparcie Pawła. Widać, że w końcu wszystko wróciło na właściwe tory.

***
Zobacz również: 

Agata Młynarska mieszka teraz w skromnym mieszkaniu? Nic z tych rzeczy! Co za luksusy!

Pikowane płaszcze to modowy hit jesieni. Jak noszą je gwiazdy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje