Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska w czarnych włosach. „Farbować, czy nie”?

Długa blond fryzura jest znakiem rozpoznawczym Joanny Koroniewskiej. Ostatnio jednak aktorka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, której efektami pochwaliła się na Instagramie. O opinię poprosiła fanów.

 Kto jest aktywnym użytkownikiem Instagrama ten wie, że w serwisie tym co i rusz pojawiają się rozmaite trendy, dotyczące tworzenia rolek i relacji. Czasem jest to tylko filtr, czasem piosenka, wykorzystywana jako podkład nagrania wideo, czasem temat i sposób montażu rolki.

Ostatnio na Instagramie furorę robią rolki, których autorzy pokazują jak zmieniają się wraz z każdym odcinkiem oglądanego aktualnie serialu, upodobniając do jego bohaterów. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka. 

Zobacz również: Katarzyna Cichopek: Nieprzewidziane problemy ze ślubem. Szybko nie zostanie "panią Kurzajewską"

Reklama

Joanna Koroniewska jak Kardashianka

Niedawno filmikiem wpisującym się w opisany wyżej trend, podzieliła się Joanna Koroniewska. Aktora pokazywała, jak w miarę oglądania "The Kardashians" (czyli serialu o perypetiach rodziny Kardashianów), coraz bardziej upodabnia się do jego bohaterów: ubrania Joanny Koroniewskiej stawały się coraz bardziej seksowne, włosy staranniej ułożone, a przekąski, po które sięga - zdrowsze. Ostatni odcinek aktorka oglądała ubrana w transparentny, obcisły kombinezon, w starannym makijażu oraz... długich czarnych włosach.

Te ostatnie wzbudziły spore zainteresowanie wśród followersów Koroniewskiej.

"Asia jak cudnie w czarnych włosach", "Ale Ci pasują te czarne długie włosy", "O matko ,w tych czarnych włosach mega" - komentowali fani.

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska zachwyciła na pokazie Macieja Zienia

Koroniewska w czarnych włosach pyta: Farbować czy nie?

Koroniewska postanowiła więc pociągnąć temat. Po kilku dniach opublikowała zdjęcie w tej samej stylizacji, zadając fanom poważne pytanie: "To farbować się na czarno czy nie? Bo zdania były podzielone!"

Ci jednak zdecydowanie zaoponowali - argumentowali, że najważniejsza jest naturalność, że czerń postarza, a blond doskonale pasuje aktorce.

Głos zabrał też mąż Joanny Koroniewskkiej: "No czarna to taka trochę obca jesteś... zawsze to jakieś urozmaicenie" - napisał Maciej Dowbor z właściwym sobie humorem.

Jak myślicie? Joanna Koroniewska zdecyduje się na metamorfozę? 

Zobacz również: Tak w młodości wyglądała Agata Duda. Niesamowite podobieństwo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor | Kardashian | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy