Reklama

Reklama

Tak w młodości wyglądała Agata Duda. Córka jest jej prawdziwą kopią!

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda od blisko trzydziestu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mimo iż para prezydencka rzadko wypowiada się na tematy prywatne, niedawno do sieci trafiło niepublikowane dotąd zdjęcie, które przedstawia pierwszą damę w młodości. Agata Duda wyglądała zupełnie jak jej córka obecnie!

Agata Duda ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie, a w 1997 r. otrzymała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filologii Germańskiej. Od 1998 do 2015 roku pracowała jako nauczycielka języka niemieckiego.

Swojego przyszłego męża poznała jeszcze w szkole średniej. Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda pobrali się, będąc na studiach. W grudniu 1994 roku wzięli ślub cywilny, a dwa miesiące później powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w rodzinnym mieście. W 1995 roku powitali na świecie swoją córkę - Kingę.

Agata Duda na zdjęciach z młodości. Co za podobieństwo!

Prezydent lubi wracać wspomnieniami do przeszłości, publikując niekiedy w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia z czasów szkolnych lub harcerstwa. Na próżno było jednak szukać młodzieńczych zdjęć jego żony. W końcu to właśnie Andrzej Duda zdradził jak kiedyś wyglądała jego ukochana, publikując w sieci urocze zdjęcie.

Reklama

Teraz jednak Internet obiegła kolejna, niepublikowana dotąd fotografia, która przedstawia Agatę Dudę w młodości. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym zestawione zostały twarze pierwszej damy sprzed lat oraz jej córki. Bez dwóch zdań, Kinga Duda jest prawdziwą kopią swojej mamy. Podobieństwo jest uderzające!

***

Zobacz również: 

Agata Duda w najmodniejszym płaszczu na jesień!

Agata Duda jak Brigitte Macron? Chodzi o jeden szczegół

Agata Duda spotkała się z Kołem Gospodyń Wiejskich. Zachwyciła stylizacją!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda | Kinga Duda | zdjęcia z młodości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy