Reklama

Reklama

Joanna Krupa pokazała się bez grama makijażu. Tak bawi się z córką

Joanna Krupa zrelacjonowała weekend ze swojego kalifornijskiego domu. Modelka pokazała się bez grama makijażu. U jej boku dzielnie trwała Asha, na której punkcie oszaleli internauci. „Jest taka słodka!” – pisali.

Joanna Krupa nie może narzekać na nudę. Modelka wiedze szczęśliwe życie, zarówno pod kątem zawodowym, jak i prywatnym. Niezmiennie występuje w programie "Top Model", angażując się dodatkowo w wiele innych projektów.

Zobacz również: To koniec. Burzliwa historia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Weekend w domu Joanny Krupy. Te obrazki roztopią serce!

Prywatnie Joanna Krupa jest szczęśliwą żoną oraz mamą. W 2018 roku modelka wyszła za mąż na Douglasa Nunesa, a owocem ich miłości jest urodzona w 2019 roku córka Asha-Leigh. Modelka uwielbia dzielić się ze swoimi fanami uroczymi kadrami, przedstawiającymi jej codzienność. Mała Asha rośnie jak na drożdżach, raz za razem rozkochując w sobie internautów.

Reklama

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się fanom. Spotkała się z krytyką

Joanna Krupa bez makijażu pokazała jak bawi się z córką

W sobotę instagramowy profil modelki zalały kadry z jej domu. Joanna Krupa zrelacjonowała, jak wygląda jej weekend. Od rana dziewczyny oddały się beztroskiej zabawie. Mama nie zdążyła nawet zrobić makijażu, a córka uczesać włosów.

Na InstaStory modelki pojawił się natomiast niezwykle słodki kadr, na którym Douglas Nunes smacznie śpi. "Śpiąca Królewna" - podpisała fotografię modelka. U jego boku wiernie trwała uśmiechnięta Asha.

Fani są zachwyceni.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy