Reklama

Reklama

Joanna Liszowska kusi wdziękami na scenie!

Joanna Liszowska jest gwiazdą Polsatu i znana jest z serialu "Przyjaciółki". Jednak sporą część jej życia zajmuje także teatr. Aktorka pochwaliła się właśnie zdjęciem prosto ze sceny, gdzie wzbudziła spore emocje swoich fanów. Trzeba przyznać, że wygląda na nim niezwykle ponętnie i kobieco!

Joanna Liszowska wróciła do pracy

 Joanna Liszowska od lat cieszy się sporą popularnością i fani chętnie śledzą nie tylko jej karierę zawodową, ale także media społecznościowe, gdzie gwiazda publikuje zdjęcia pokazujące jej życie prywatne. 

Gwiazda jest lubianą gwiazdą serialu "Przyjaciółki", który można oglądać na antenie Polsatu, ale także w końcu po przerwie wywołanej pandemią, wróciła także do gry na teatralnej scenie. 

Widać, że ta praca sprawia aktorce ogrom radości i przynosi satysfakcję. Aktorka wróciła do teatralnej pracy 17 czerwca wraz z premierą sztuki "7 sekund wieczności". 

Gwiazda odniosła wielki sukces i teraz pochwaliła się zdjęciem ze spektaklu na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Joanna Liszowska pokazała naprawdę gorące zdjęcia ze scen, w których gra i zachęciła tym swoich fanów do przyjścia na spektakl. 

Pracę Joanny pochwaliły także koleżanki z branży, nie szczędząc jej komplementów w komentarzach. Fani także byli zachwyceni jej rolą. 

Reklama

Trzeba przyznać, że gwiazda jak na 42 lata wygląda fenomenalnie, a powrót do pracy tylko jej służy! 

***
Zobacz również:
 
Joanna Liszowska o rozbieranych scenach 

Joanna Liszowska uwielbia dekolty

Joanna Liszowska zdradziła, dlaczego nie chce zarabiać na Instagramie  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje