Reklama

Reklama

Joanna Opozda jednak w ciąży? Wyciekły wiadomości Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski są małżeństwem od niecałych dwóch miesięcy. Okazuje się, że nie mogą w pełni cieszyć się swoim szczęściem przez problemy rodzinne, których winien jest ojciec aktorki. To on wyjawił SMS-y od zięcia, w których Antek Królikowski wyjawia, że spodziewa się z żoną dziecka!

Joanna Opozda w ciąży?!

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Wiele na to wskazuje, ale nie mogą cieszyć się swoim szczęściem, a wszystko przez problemy rodzinne. 

Niedawno media obiegła informacja o tragicznym wypadku na Madagaskarze, w którym uczestniczył Dariusz Opozda, ojciec aktorki. 

"Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi to w końcu tutaj umrę - mówił w rozmowie z "Echem Dnia" ojciec Joanny Opozdy.

Apelował on także o pomoc i wygląda na to, że nie doczeka się on jej ze strony rodziny. Sytuacja jest najwidoczniej skomplikowana, tak jak i relację łączące Asię z ojcem, którego zabrakło na jej i Antka ślubie.

Mężczyzna jest za to bardzo aktywny w sieci. To właśnie na jego profilu w mediach społecznościowych wyciekły wiadomości, które rzekomo miał pisać właśnie Antek Królikowski. 

Z ich treści wynika, że Joanna Opozda jest w ciąży! 

"Z tej strony Antoni Królikowski, mąż i ojciec dziecka pańskiej córki Joanny. Nie pozwolę nikomu krzywdzić mojej żony i nie interesuje mnie to, że jest pan ojcem Asi, ponieważ nie zachowuje się pan tak, jakby nim faktycznie był... Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu błogosławionego stanu, który znosi z trudem, ale przede wszystkim powodem cierpienia pańskiej córki Joanny, tak samo jak i Aleksandry, jest to co dzieje się i wyprawia na Madagaskarze" - możemy przeczytać w screenach wiadomości udostępnionych przez pana Dariusza. 

Sam ojciec Joanny ustosunkował się do słów napisanych przez zięcia w poście, który można znaleźć na jego profilu. Antek i Joanna jednak do tej pory nie skomentowali całej sytuacji, ani tego, czy faktycznie para spodziewa się dziecka. 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski | Dariusz Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy