Joanna Opozda mocno przeżyła ostatnie miesiące. Korzysta z pomocy psychoterapeuty

Joanna Opozda przeżyła trudne chwile w ostatnich miesiącach. Z tego powodu aktorka uczęszcza obecnie na psychoterapię, co wyznała w wywiadzie. Kobieta opowiedziała również o rozstaniu z mężem.

Joanna Opozda przeżywała w ostatnich miesiącach trudne chwile
Joanna Opozda przeżywała w ostatnich miesiącach trudne chwilePaweł WodzyńskiEast News

Joanna Opozda korzysta z psychoterapii

Ostatni czas był niezwykle trudny dla Joanny Opozdy. Najpierw afera z udziałem jej ojca, następnie problemy z zagrożoną ciążą i w końcu zdrada męża. Kobieta jednak woli skupiać się na radości z macierzyństwa niż na rozstaniu z Antonim Królikowskim.

Okazuje się, że nawet tak silna kobieta jak Opozda potrzebuje czasem pomocy innych ludzi. W tym przypadku chodzi o psychoterapię. Aktorka rozumie, jak ważne jest zdrowie psychiczne, a także nie boi się mówić publicznie o tak istotnych kwestiach.

Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania. Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno
mówiła Opozda w wywiadzie dla "Z kobiecej strony"

Kobieta wyznała również, że zmaga się z silną depresją, którą spotęgowały pobyty w szpitalu przez zagrożoną ciążę. "Kiedy te wszystkie rzeczy zaczęły wypływać na wierzch, czułam okropne zażenowanie. Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić" - wyznała aktorka.

Opozda powiedziała także kilka słów odnośnie zdrady męża i rozstania z nim:

Sądziłam, że jak się kocha, to całą sobą, że jeśli ludzi łączy miłość, a pojawiają się kryzysy - to oni i tak o siebie zawalczą. Ale każdy ma prawo funkcjonować według własnych zasad i musimy to zaakceptować

Zobacz również:

"Na zdrowie": Marchewka chroni przed groźnymi chorobamiInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas