Reklama

Reklama

Joanna Opozda pokazała najnowsze zdjęcie synka! „Cała mama”

Joanna Opozda pochwaliła się najnowszym zdjęciem synka. Widać, że chłopiec jest uroczym maluchem. Do kogo jest podobny syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Internauci nie mają wątpliwości!

Joanna Opozda została mamą małego Vincenta 22 lutego 2022 roku. Od tamtej pory w zupełności poświęca się macierzyństwu. Zamiast jednak w pełni cieszyć się nowym etapem życia, musi borykać się z prywatnymi problemami, związanymi z małżeństwem z Antonim Królikowskim.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie Vincenta. Trudno się nie zachwycić!

Aktorka konsekwentnie unika poruszania tematu rozstania na Instagramie. Nie przestaje jednak rozpieszczać swoich fanów nowymi zdjęciami swojej pociechy. Na najnowszym show skradł jeden szczegół.

Na InstaStories Joanny Opozdy pojawiła się fotografia miesięcznego Vincenta, który leży spokojnie w łóżeczku, dzielnie trzymając dłoń swojej mamy. Uwagę zwracają żółte śpioszki w kocie łapki, w których chłopiec wygląda niezwykle uroczo!

Reklama

Chłopca co prawda nie widać w pełnej okazałości, gdyż aktorka zasłania część jego twarzy naklejkami, jednak trudno nie odnieść wrażenia, iż chłopczyk jest naprawdę uroczym maluchem. Rośnie z niego prawdziwy przystojniak!

Joanna Opozda pokazała zdjęcie Vincenta. Fani oszaleli

Joanna Opozda jest na etapie odnajdywania się w zupełnie innej roli - mamy małego Vincenta. We wpisach wybrzmiewa, że opieka nad synem sprawia jej ogromną przyjemność.

Niedawno aktorka zastanawiała się do kogo podobny jest jej syn. Dodała zdjęcie malucha, opatrując je opisem: "A tak z innej beczki, Vincent ma moje usta, też to widzicie? Cała mama". Trudno się z tym nie zgodzić.

***

Zobacz również:

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na Bali. Fani są przerażeni!

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jak dba o figurę. Wiele zawdzięcza znanej trenerce

Książę William i księżna Kate poniżeni podczas oficjalnej wizyty!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Vincent | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy