Joanna Opozda pokazała najnowsze zdjęcie synka! „Cała mama”

Joanna Opozda pochwaliła się najnowszym zdjęciem synka. Widać, że chłopiec jest uroczym maluchem. Do kogo jest podobny syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego? Internauci nie mają wątpliwości!

Joanna Opozda w zupełności poświęca się macierzyństwu
Joanna Opozda w zupełności poświęca się macierzyństwuTricolors/EastnewsEast News

Joanna Opozda została mamą małego Vincenta 22 lutego 2022 roku. Od tamtej pory w zupełności poświęca się macierzyństwu. Zamiast jednak w pełni cieszyć się nowym etapem życia, musi borykać się z prywatnymi problemami, związanymi z małżeństwem z Antonim Królikowskim.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie Vincenta. Trudno się nie zachwycić!

Aktorka konsekwentnie unika poruszania tematu rozstania na Instagramie. Nie przestaje jednak rozpieszczać swoich fanów nowymi zdjęciami swojej pociechy. Na najnowszym show skradł jeden szczegół.

Na InstaStories Joanny Opozdy pojawiła się fotografia miesięcznego Vincenta, który leży spokojnie w łóżeczku, dzielnie trzymając dłoń swojej mamy. Uwagę zwracają żółte śpioszki w kocie łapki, w których chłopiec wygląda niezwykle uroczo!

Joanna Opozda pochwaliła się najnowszym zdjęciem małego Vincenta
Joanna Opozda pochwaliła się najnowszym zdjęciem małego VincentaInstagram

Chłopca co prawda nie widać w pełnej okazałości, gdyż aktorka zasłania część jego twarzy naklejkami, jednak trudno nie odnieść wrażenia, iż chłopczyk jest naprawdę uroczym maluchem. Rośnie z niego prawdziwy przystojniak!

Joanna Opozda pokazała zdjęcie Vincenta. Fani oszaleli

Joanna Opozda jest na etapie odnajdywania się w zupełnie innej roli - mamy małego Vincenta. We wpisach wybrzmiewa, że opieka nad synem sprawia jej ogromną przyjemność.

Niedawno aktorka zastanawiała się do kogo podobny jest jej syn. Dodała zdjęcie malucha, opatrując je opisem: "A tak z innej beczki, Vincent ma moje usta, też to widzicie? Cała mama". Trudno się z tym nie zgodzić.

***

Zobacz również:

"Sobota na Love Island": Kim są nowe mieszkanki Wyspy Miłości?POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas