Joanna Opozda wraca do pracy. „Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę”

Joanna Opozda w rozmowie z mediami przyznała, że chociaż chciałaby spędzać ze swoim półrocznym synkiem jak najwięcej czasu, musi wrócić do aktywności zawodowej. Gwiazda podkreśliła, że jest obecnie samotną matką i stały dochód jest dla niej niezwykle ważny. Opozda nie może pozwolić sobie na kontynuowanie urlopu macierzyńskiego – jest żywicielką rodziny.

Ile zarabia Joanna Opozda?
Ile zarabia Joanna Opozda? KurnikowskiAKPA


Joanna Opozda wróciła do pracy po porodzie. Dlaczego?

Skomplikowana  relacja Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego stale wzbudza zainteresowanie mediów. Gwiazdorska para rozstała się niedługo po ślubie. Przyczyną rozpadu relacji miał być romans aktora. Żadna ze stron nigdy oficjalnie nie potwierdziła jednak plotek i doniesień.

Joanna Opozda urodziła synka 22 lutego. Od porodu minęło zaledwie kilka miesięcy. Mimo to młoda mama pojawiła się ostatnio na gali zakończenia Mastercard Off Camera 2022. Podczas wydarzenia opowiedziała o tym, jak odnajduje się w roli matki.

Opozda wyznała także, że nie może pozwolić sobie na dłuższą przerwę zawodową. Mimo że marzy o tym, by poświęcić małemu Vincentowi jak najwięcej czasu, musi wrócić do pracy - jest bowiem samotną matką i musi zadbać o stały dochód.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę.

Ile zarabia Joanna Opozda?

Joanna Opozda jest nie tylko aktorką, ale także influencerką. Instagramowe  konto gwiazdy obserwuje niespełna 600 tys. użytkowników. Tak imponujące zasięgi przekładają się na intratne propozycje reklamowe. Joanna Opozda współpracuje ze znanymi markami - to także jej sposób na zarobek.

"Super Express" postanowił przeanalizować "instagramowe" zarobki młodej mamy. Tabloid doniósł, że Joanna Opozda w ostatnim czasie zyskała aż 150 tysięcy nowych obserwatorów. Za jeden post sponsorowany aktorka ma dostawać od 5 do nawet 10 tys. złotych. Stawki oczywiście uzależnione są od rodzaju współpracy.

Joanna Opozda w miesiącu może - zgodnie z wyliczeniami "Super Express" - liczyć na około 50 tys. złotych dochodu.

***
Zobacz również:

Anna Lewandowska: Na zmianę nawyków zawsze jest czasNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas