Joanna Przetakiewicz chwali się przystojnym synem

Joannę Przetakiewicz śmiało można nazwać kobietą sukcesu. Obecnie jest dyrektorką cenionego domu mody „LaMania”.

50-letnia dziś Przetakiewicz od zawsze była bardzo przedsiębiorcza. Już na trzecim roku studiów prawniczych założyła klinikę dentystyczną (drugą w Polsce!). Firma szybko rozwinęła się w sieć, a pani Joanna stała się poważną biznesmenką.

Reklama

Od początku obowiązki zawodowe łączyła nie tylko z nauką, ale także z życiem rodzinnym. Bardzo wcześnie (już w wieku 20 lat) wyszła za mąż. Związek przetrwał 14 lat, a jego owocem są trzej synowie: Aleksander, Filip i Jakub.

Przetakiewicz była także partnerką jednego z najbogatszych Polaków - Jana Kulczyka. Ostatnio, w parze z Łukaszem Jakóbiakiem, wzięła udział w show "Azja Express". Na fali popularności po emisji programu, zapozowała dla magazynu "Playboy". Jak sama przyznaje - chciała udowodnić, że kobieta po 50. może być piękna i spełniona.

Pani Joanna jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 233 tys. użytkowników. Z okazji Świąt Wielkanocnych bizneswoman postanowiła pochwalić się na swoim profilu zdjęciami przystojnego syna.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. "Pani Asiu proszę już przestać w tymi zdjęciami lub poproszę o numer syna", "Ciacho!" czy "Ma Pani bardzo przystojnego syna! Ale co się tu dziwić, odziedziczył urodę bo pięknej mamie!" (pis. org.) - mogliśmy przeczytać.

Zgadzacie się z komentującymi? Syn Przetakiewicz faktycznie jest taki przystojny?


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje