Reklama

Reklama

Joanna Racewicz odpowiada na hejt. „Jestem ze stara na czytanie opinii nieszczęśliwych ludzi”

Joanna Racewicz jest jedną z polskich gwiazd, które na co dzień mierzą się z hejtem. Złośliwi internauci pod kolejnymi zdjęciami dziennikarki na Instagarmie zarzucają jej nienaturalny wygląd. Racewicz rzadko wdaje się w dyskusję z nieprzychylnymi użytkownikami. Tym razem jednak nie wytrzymała. Wzruszającym i przepełnionym emocjami wpisem zamknęła usta hejterom. Pod postem fani wspierają swoją ulubienicę. „Piękna i mądra kobieta” - piszą.

Joanna Racewicz jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie i dzieli się z  obserwatorami swoim życiem prywatnym. Niestety nie wszystkie posty dziennikarki spotykają się z zachwytem internautów. Pod fotografiami Joanny Racewicz nie brakuje nieprzyjemnych komentarzy. Hejterzy zazwyczaj zarzucają 48-latce nienaturalny wygląd.

Racewicz rzadko wdaje się w dyskusje ze złośliwymi użytkownikami Instagrama. Tym razem jednak nie wytrzymała. Dziennikarka zamieściła  obszerny wpis. Zaznaczyła w nim, że nieuzasadniona i niekonstruktywna krytyka towarzyszyła jej właściwie od  początku kariery w mediach. "Kiedyś płakałam w poduszkę" - przyznała gorzko.

Reklama

Zobacz również: Joanna Racewicz dosadnie o sesji Ołeny Zełeńskiej dla Vogue. Nawiązała do powstania warszawskiego

Joanna Racewicz nie wytrzymała. Zamknęła usta hejterom

Joanna Racewicz na początku wpisu nawiązała do nieprzyjemnych komentarzy dotyczących jej wyglądu, z jakimi wciąż musi się mierzyć. "Jestem za stara, żeby udowadniać czy starzeję się z godnością, czy bez niej"- zaznaczyła. I dodała: "Za stara na czytanie opinii nieszczęśliwych ludzi, którzy frustracje wylewają na innych."

W dalszej części wpisu Joanna Racewicz zaznaczyła, że kiedyś nieuzasadniona krytyka bolała ją znacznie bardziej. "Bolało okrucieństwo i bezmyślność"  - przyznała. Jednak z  czasem dziennikarka zdołała wyrobić w sobie mechanizmy obronne. "Dziś myślę o wszystkich, którym nie starcza sił, żeby pokazać hejtowi środkowy palec, którzy zaszczuci nienawiścią nie są w stanie wyprostować ramion. Którzy piszą pożegnalne listy do świata" - zaznaczyła.

Zobacz również: Joanna Racewicz kusi w basenie. Zdjęcie jak z okładki!

Fani zachwyceni komentarzem Joanny Racewicz. "Piękne i mądre słowa!"

Wpis Joanny Racewicz wywołał duże poruszenie wśród fanów dziennikarki. Pod postem aż roi się od słów wsparcia i zachwytów. "Piękna i mądra kobieta" - zaznaczyła jedna z obserwatorek. Podobnych komentarzy nie brakuje.

Zobacz również: Stylowa Joanna Racewicz wypoczywa nad morzem. Fani: "Pełnia kobiecości"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | hejt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy