Joanna Racewicz w oryginalnej stylizacji. Obroniła ten zestaw?

Joanna Racewicz, dziennikarka i prezenterka, znana także ze swojej miłości do mody pojawiła się w środę w Garnizonie Sztuki w oryginalnym zestawie. Racewicz zestawiła szarą marynarkę z długimi, lejącymi, metalicznymi spodniami i szarą kopertówką. Trafiony wybór?

Joanna Racewicz lubi bawić się modą
Joanna Racewicz lubi bawić się modą VIPHOTOEast News

Joanna Racewicz bardzo ceni sobie klasykę, choć nie unika mocnych, oryginalnych zestawień i doskonale czuje najnowsze trendy. Gwiazda kocha również czerń, w której zawsze wygląda perfekcyjnie, niezależnie od tego czy decyduje się na długą, wieczorową suknię czy sportowy zestaw na spacer.

Zaledwie kilka dni temu Joanna Racewicz pojawiła się na uroczystej gali Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta dzieciom. 50-letnia dziennikarka i prezenterka zdecydowała się tego dnia na długą, czarną suknię z bardzo bogatą, bufiastą górą, do której dobrała długie kolczyki w tym samym kolorze. W środę, 6 grudnia Racewicz pojawiła się na premierze sztuki pt. "Klub niepokornych" w Garnizonie Sztuki i znów zaskoczyła stylizacją.

Joanna Racewicz w oryginalnej stylizacji. Skradła show?

Joanna Racewicz pojawiła się w Garnizonie Sztuki w oryginalnym zestawie. Dziennikarka i prezenterka zdecydowała się na szarą marynarkę, do której dobrała bogatą brożkę i srebrną kopertówkę. Racewicz zdecydowała się też na długie, błyszczące spodnie i buty na bardzo wysokiej szpilce. Skradła show?

Joanna Racewicz w wieczorowej stylizacji
Joanna Racewicz w wieczorowej stylizacji VIPHOTOEast News
„Zbliżenia”. Krystian Ochman. Polak czy Amerykanin? Co zawdzięcza słynnym Ochmanom?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas