Reklama

Joanna Racewicz znowu mierzy się z hejtem. „Ludzie opamiętajcie się”

Joanna Racewicz obecnie wypoczywa w Turcji. Dziennikarka regularnie publikuje zdjęcia z wyjazdu. Pod jednym z nich w komentarzach zawrzało. Internauci rozpoczęli dyskusję na temat tego, czy dziennikarka wygląda naturalnie.

Joanna Racewicz jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie i dzieli się z  obserwatorami swoim życiem prywatnym. Obecnie dziennikarka przebywa na wakacjach. Wypoczywa w Turcji - chłonie tamtejszą kulturę,  zwiedza i cieszy się przepięknymi widokami.  Joanna Racewicz starannie relacjonuje wyjazd, jednocześnie tłumacząc fanom,  dlaczego Turcja jest dla niej fascynująca.

Niestety, Joanna Racewicz jest jedną z polskich gwiazd,  które regularnie mierzą się z hejtem. Nieprzyjemne, złośliwe komentarze dopadły dziennikarkę nawet na wakacjach. Racewicz doskonale wie, jak funkcjonuje świat mediów i rzadko wdaje się w dyskusje z internautami.

Reklama

Burza w komentarzach pod zdjęciem Joanny Racewicz. O co poszło?

Joanna Racewicz opublikowała serię zdjęć z Turcji. Widać na nich, jak rozbawiona tańczy na jednej z tamtejszych ulic, wtórując lokalnym artystom. 

"Ostatnie promienie słońca. Zaraz po tańczeniu na ulicy. Nie mogę sobie przypomnieć, czy kiedykolwiek wcześniej to robiłam. Z beztroską dziecka, radością podlotka, ze świadomością dojrzałej kobiety. Spontanicznie. Być sobą, bez znaczenia, czy się gapią i co gadają - bezcenne. Latami oddajemy prawdę o sobie innym. Spełniamy nie swoje oczekiwania. Gramy obce kwestie w zupełnie nieznanym teatrze" - napisała.

Wielu internautów doceniło wpis Joanny Racewicz. Pod postem posypały się komentarze przepełnione komplementami. "Do twarzy Pani w promieniach zachodzącego słońca" - zachwycali się obserwatorzy dziennikarki.

Niestety, nie wszystkim internautom przypadły do gustu wakacyjne zdjęcia Joanny Racewicz. Pod postem rozpoczęła się dyskusja na temat wyglądu dziennikarki. "Boże, była Pani piękną kobietą i co się stało.... Twarz maska, ale środek nadal piękny. Bardzo współczuję i trzymam kciuki za faktyczny powrót do zdrowia i spokoju psychicznego" - napisała jedna z obserwatorek. "Bardzo twarz zmieniona a szkoda" - zgodziła się inna użytkowniczka.

Do żarliwej dyskusji dołączyła jeszcze jedna internautka. "Wspaniała i piękna kobieta" - rozpoczęła swoją wypowiedź, chwaląc Joannę Racewicz. Później odnosiła się do pełnych jadu i hejtu komentarzy, z którymi musi mierzyć się dziennikarka. "Ludzie opamiętajcie się" - zaznaczyła. "To sprawa Pani Joanny jak chce wyglądać. Zanim ktoś znowu wyleje w komentarzu falę hejtu, proponuję takiej osobie udać się do lustra" - skwitowała dosadnie. Miała rację? 

***
Zobacz również:

Anna Lewandowska wypoczywa z córkami na Majorce. Pokazała urocze kadry
Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek
Linda Evangelista zawarła ugodę z firmą, która przyczyniła się do jej oszpecenia 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz | hejt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy