Reklama

Reklama

Joe Jonas "zdemolował" pokój kolegi z zespołu zanim stracił dziewictwo

Twórca hitu "Cake By The Ocean" wyznał, że "zdemolował" pokój kolegi z zespołu - Jacka - szukając prezerwatywy.

- Straciłem dziewictwo z dziewczyną o imieniu Ashley. Łatwo jest wyszukać ją w Internecie i łatwo jest się domyśleć kim była. Poszukajcie sobie z Internecie, a dowiecie się, o którą Ashley chodzi. - przyznał.

- To zabawna historia, ponieważ nie miałem żadnych prezerwatyw, więc poszedłem do pokoju Jacka - naszego perkusisty i zdemolowałem mu pokój, szukając ich. Znalazłem je w szufladzie z bielizną. Gdy wrócił do pokoju, to myślał, że ktoś się do niego włamał. Pokój był zdemolowany, ponieważ byłem w pilnej potrzebie. Musiałem je znaleźć - bezpieczeństwo przede wszystkim, pamiętajcie.

Reklama

27-letni piosenkarz wyznał również, że jest zauroczony Danielem Craigiem i Matthew McConaughey'em.

Odpowiadając na pytania fanów w Reddit AMA, wyznał: - Podoba mi się kilku facetów. Jednym z nich jest Daniel Craig. Wielokrotnie otrzymywałem torty urodzinowe z jego podobizną. Na jednym torcie było zdjęcie Daniela wychodzącego z wody w filmie "Casino Royale".

- Drugim facetem jest Matthew McConaughey. On jest prawdziwym mężczyzną. Jestem zauroczony również innymi facetami. Szczerze mówiąc, lubię też Kena Bone'a. Jest na pierwszym miejscu mojej listy. Jednak wszystko zależy od tego, na kogo zagłosuje. Ken, wierzymy w ciebie. Nie zawiedź nas!Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy