Anna Popek w modnym garniturze. Zamaskuje boczki i wyszczupli sylwetkę

Wygodnie, ale elegancko i kobieco. Anna Popek jest najlepszym dowodem na to, że moda nie ogląda się na wiek, a nawet najprostsza stylizacja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kiedy gwiazda sięgnęła po modny garnitur, wszystkie oczy skupiły się na niej. Tę propozycję pokochają szczególnie nieco dojrzalsze panie.

Anna Popek w modnym garniturze. Dojrzałe panie go pokochają
Anna Popek w modnym garniturze. Dojrzałe panie go pokochająJan BogaczEast News

Anna Popek: styl. Kobiety pokochały jej modowe wybory

Anna Popek, od dłuższego czasu intensywnie kandydując do miana jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce, czując w powietrzu wiosnę, po raz kolejny postanowiła dostarczyć inspiracji swoim fanom. Podczas gdy jedni bacznie śledzą media społecznościowe dziennikarki w poszukiwaniu wiadomości z jej życia zawodowego i prywatnego, inni przyglądają się jej modowym wyborom. Anna Popek raz za razem daje bowiem dowód na to, że stylowo można wyglądać bez względu na wiek.

Wraz z nadejściem nieco cieplejszych miesięcy szafa dziennikarki na nowo wypełniła się jej ulubionymi elementami garderoby - kobiecymi sukienkami, często utrzymanymi w intensywnych, rzucających się w oczy kolorach, a także modnymi kompletami i garniturami. Te ostatnie zdają się szczególnie mocno przypadać do gustu gwiazdy. Jej ostatniej stylizacji warto przyjrzeć się nieco dłużej.

Anna Popek w modnym garniturze. Inspiracja, którą warto zapamiętać

Anna Popek, będąc dla wielu kobiet prawdziwą, modową inspiracją, znów daje dowód na to, że odpowiednio dobrana stylizacja jest w stanie nie tylko zamaskować wszelkie niedoskonałości sylwetki, ale dodatkowo także skutecznie odjąć lat.

Kiedy dziennikarka sięgnęła po kobiecy, utrzymany w odcieniach beżu garnitur, w komentarzach w mig zaroiło się od zachwytów. "Piękna kreacja", "Co za szyk" - komplementują internauci. Modny jest bowiem nie tylko model. Tylko popatrzcie na ten deseń.

Paski są passé? Kto tak twierdzi, jest w błędzie. Paski znów wygodnie rozsiadają się bowiem na czele listy najgorętszych hitów tego sezonu. Nosić będziemy nie tylko te marynarskie czy breton. Delikatne, nierzucające się szczególnie w oczy, właśnie takie, po które sięgnęła Anna Popek, mogą okazać się jednym z lepszych, ultrakobiecych wyborów.

Jakie ubrania maskują brzuch? Tę propozycję możesz pokochać

Odpowiednie kolory i desenie są w stanie ukryć kłopotliwy, wystający brzuszek i boczki, znacznie, optycznie wyszczuplając tułów. Wszelkie pionowe linie, zarówno te w postaci wzorów, jak i rzędów guzików, wizualnie odciągną wzrok od problematycznych krągłości.

Anna Popek stawia dodatkowo na nieco obszerniejszy model spodni, pomagający jednocześnie zamaskować ewentualne, nieco szersze uda. Krótki żakiet dodatkowo podkreśli wcięcie w talii, znacznie, optycznie wyszczuplając ciało. W tym sezonie podobnej stylizacji nie możemy powiedzieć "nie". To hit!

Matteo Brunetti: We Włoszech trudno wyszukać dobrą włoską restaurację, bo oceny turystów wprowadzają w błąd INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas