Prosty top zestawiła z modnym kompletem. Od stylizacji Cichopek trudno oderwać wzrok

Katarzyna Cichopek zdaje się czerpać z nieco cieplejszych dni pełnymi garściami. Kiedy pogoda za oknem sprzyja aktorka sięga głęboko do swojej szafy, skąd wyciąga prawdziwe, wiosenne perełki. Tym razem wystarczył prosty, biały top, by na jego bazie zbudować stylizację, której nie powstydzi się nawet największa fanka elegancji. Aż trudno oderwać wzrok.

Katarzyna Cichopek w modnym komplecie. Wystarczył prosty, biały top
Katarzyna Cichopek w modnym komplecie. Wystarczył prosty, biały topTadeusz Wypych/REPORTEREast News

Katarzyna Cichopek: styl. Inspiracja dla wielu Polek

Katarzyna Cichopek, jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce aktorek, od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Znana głównie z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" podziwiana jest zarówno z uwagi na swoje umiejętności aktorskie, jak również spore wyczucie stylu. Od dłuższego czasu Katarzyna Cichopek mocno skupia się bowiem na swoim wyglądzie, przykładając ogromną wagę do tego, jakie elementy garderoby lądują w jej szafie.

Styl aktorki mocno ewoluował na przestrzeni lat, a dziś Katarzyna Cichopek przez wielu określana jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Uwielbia bowiem eksperymentować z modą, wypełniając swoją garderobę stylowymi zestawami. Jej ostatni wybór jest najlepszym dowodem na to, że aktorka wie doskonale co zrobić, by zachwycić.

Katarzyna Cichopek w modnym zestawie. Wystarczył prosty, biały top

Garderoba Katarzyny Cichopek pęka w szwach od dziewczęcych, wiosennych sukienek w kwiatowe wzory oraz kobiecych, skrojonych idealnie do figury garniturów. Po ten ostatni, w wersji z krótkimi spodniami, aktorka sięgnęła przy okazji niedzielnego odpoczynku.

Stylowy, elegancki komplet w szarym odcieniu Katarzyna Cichopek zestawiła z prostym, białym topem. Dała tym samym dowód na to, że wcale nie trzeba długo szukać, by stworzyć stylizację idealną. Całość uzupełniły wygodne, białe sneakersy.

Podobny zestaw to wybór idealny dla tych pań, które pragną wyglądać elegancko, przy jednoczesnym poczuciu komfortu. Wygodne buty sprawiają bowiem, że nawet najdłuższe godziny spędzone na nogach nie obciążają stóp. Co więcej, prosty, basicowy t-shirt, będący w tym przypadku bazą całej stylizacji, każda z nas bez przeszkód znajdzie w swojej szafie.

Katarzyna Cichopek zachwyca. "Piękny komplet"

Podobny wybór Katarzyny Cichopek, mimo iż niektórym może wydawać się nieco nieoczywisty, to prawdziwy strzał w dziesiątkę przy okazji bardziej i mniej oficjalnych wyjść. Pod wrażeniem są również internauci. "Piękny komplet", "Cudownie wyglądasz", "Super look" - piszą w komentarzach.

Matteo Brunetti: We Włoszech trudno wyszukać dobrą włoską restaurację, bo oceny turystów wprowadzają w błąd INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas