Reklama

Reklama

Jolanta Rutowicz przerwała milczenie! Podjęła trudny temat!

Jolanta Rutowicz to gwiazda, która zaistniała w mediach dzięki programowi "Big Brother". Jednak od paru lat, odcięta od show-biznesu, wiedzie spokojne życie za granicą. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie i skomentować jedno ważne wydarzenie.

Tak żyje teraz Jola Rutowicz

Jola Rutowicz pojawiła się w polskim show-biznesie jako barwny ptak. Zdobyła sympatię widzów programu "Big Brother" w 2007 roku swoim poczuciem humoru i niezwykłą energią. 

Celebrytki także trudno było nie zauważyć przez jej wygląd - kochała wyzywające, skąpe stroje, mocną opaleniznę i równie mocny makijaż oraz długie paznokcie. 

Przez pewien czas po zakończeniu show o Joli było głośno, ale jej kariera nieco wyhamowała. Wówczas postanowiła wyjechać za granice i tam ułożyć sobie życie na nowo. 

Obecnie co jakiś czas gwiazda publikuje zdjęcia z bajecznego domu, w którym mieszka w Stanach Zjednoczonych i pokazuje, jak bardzo zmieniła się od czasu występu w telewizji, w której nie występuje od lat.

Porzuciła wyzywające ubrania i nieco wyciszyła swój ekstrawagancji wygląd. Chociaż rzadko udziela się w sprawach dotyczących Polski, teraz zrobiła wyjątek. 

Powodem był powrót Donalda Tuska do polityki. To właśnie tę sytuację postanowiła skomentować gwiazdka: 

Reklama

Co ciekawe, Jolanta do tej pory nie była zbyt aktywna w polityce ani krajowej, ani zagranicznej, więc jej wypowiedź może nieco dziwić. W dalszych słowach nie wróżyła Donaldowi Tuskowi kariery po powrocie i zapowiedziała, jego klęskę. 

***
Zobacz również:
 

Pamiętacie ją? Jola Rutowicz przeszła ogromną metamorfozę!

Jolanta Rutowicz zmieniła się niczym kameleon i prezentuje swoje wdzięki w bikini Jola Rutowicz podobna do innej polskiej gwiazdy! Ale zmiana!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jola Rutowicz | Donald Tusk | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy