Reklama

Julia Dybowska coraz szczuplejsza?! Zdjęcia mówią wszystko

Julia Dybowska to Polka, która nie narzeka na swoje życie poza granicami kraju. Gwiazda pławi się w luksusach i głównie znana jest z tego, jak wygląda. Julia nazwana "polską lalką Barbie" jednak jest coraz szczuplejsza, co może nieco niepokoić.

Julia Dybowska coraz szczuplejsza. Co się z nią dzieje?

Modelka, instagramerka i ukochana teherańskiego miliardera - Julia Dybowska - od lat zachwyca swoją urodą. 

To głównie ona przyniosła jej rozpoznawalność i gwiazda doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W sieci prócz bajecznego życia, pokazuje samą siebie. 

 Fani zachwycają się jej urodą, drogimi stylizacjami i figurą, chociaż to właśnie ten ostatni aspekt jest tematem do dyskusji. 

Julia, zdając sobie sprawę z tego, że wygląd jest ważny w jej życiu, dba niezmiennie o figurę, jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia, widać, że jest niezwykle szczupła, wręcz chuda. 

Wystające kości policzkowe, szczupłe ręce i nogi, kościste kolana i brak tkanki tłuszczowej na brzuchu, zastanawiają fanów Julii, czy aby ta nie przesadziła z odchudzaniem. 

Gwiazda nigdy nie narzekała na zbędne kilogramy, ale ostatni czas pokazał, że może być jeszcze szczuplejsza. Czy już jest to powód do obaw? Oby nie! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy