Reklama

Reklama

Julia Dybowska nie do poznania na Halloween! Co za kostium

Julia Dybowska, znana polska ukochana teherańskiego miliardera, wiedzie wystawne życie. Ostatnio gwiazdka pochwaliła się jak w Londynie bawiła się na halloweenowej imprezie, gdzie mogła wystąpić w naprawdę gorącym przebraniu!

Julia Dybowska szaleje na Halloween! Co za przebranie!

Julia Dybowska znana lepiej jako "Polska lalka Barbie" ułożyła sobie z o wiele od siebie starszym teherańskim miliarderem, z którym obecnie mieszka w Londynie. 

 Dzięki tej miłości gwiazdka już nie musi się martwić o swoją sytuację finansową i dzięki hojności ukochanego, podróżuje po całym świecie i mieszka w ekskluzywnych domach. 

Swoim wystawnym życiem chwali się chętnie w mediach społecznościowych, gdzie jej wierni fani nie mogą doczekać się kolejnych zdjęć. 

Tym razem bogata celebrytka pochwaliła się imprezą halloweenową, na którą wybrała się w Londynie. Julia Dybowska z tej okazji założyła na siebie gorący kostium, a za pomocą peruki zmieniła się z blondynki w niezwykle kobiecą rudowłosą piękność. 

Reklama

Impreza o przewodnim temacie kosmitów wyglądała niesamowicie na zdjęciach celebrytki, która, sądząc po szerokim uśmiechu, doskonale się na niej bawiła. 

Fani Julii Dybowskiej docenili jej przebranie i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Pojawia się także pytanie przy okazji chwilowej metamorfozy Julii Dybowskiej - czy wygląda ona lepiej w blond czy w rudych włosach? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy